Wpis z mikrobloga

  • 817
@podbrodek: kolejki były bo PiS specjalnie starał się zrobić pod górkę ludziom którzy mogli zagłosować na opozycję.

Ludzie słusznie powiedzieli co myślą o takich próbach wpływania na wybory.

Bardzo dobrze że pomagamy sobie nawzajem mimo tak bezczelnych prób utrzymania władzy.
  • Odpowiedz
@podbrodek pisowcy wciąż nie mogą przeboleć, że ludzie stali w kolejce do późna aby odsunąć ich od władzy. Te małe mozdzki nie przyswajaja faktu, że nikt tam nie stał dla pizzy i próbują zaklamac rzeczywistość - w dużych miastach nikt was tam dzbany nie chce.
  • Odpowiedz
  • 1042
@podbrodek: ale was ta kolejka na Jagodnie piecze, a to już ponad 9 miesięcy.

I to do tego stopnia, że nadal p---------e o tej pizzy xD
  • Odpowiedz
@xfin: jakby policzyc czas antenowy, i zasiegi, tak jak czasem podaja w mediach przy jakiejś aferze, to stosunek ceny pizzy do czasu antenowego i w ogole to pierdyliad% i nadal rosnie
  • Odpowiedz
kolejki były bo PiS specjalnie starał się zrobić pod górkę ludziom którzy mogli zagłosować na opozycję.


@dqdq1: kolejki były bo urząd miasta pod kierownictwem Jacy Sutryka nie ogarnął że na Jagodnie od ostatnich wyborów przybyło tysiące ludzi
  • Odpowiedz
@Bumelante: organizacją wyborów zajmuje się PKW.

Szczegóły na temat powoływania komisji wyborczej znajdziesz w rozdziale czwartym kodeksu wyborczego.
  • Odpowiedz
@podbrodek debil pozostanie debilem. Powiedzmy że w kolejce stało 5k osób chcących oddać głos na aktualna koalicję rządząca. Ile mandatów więcej dzięki temu zdobyła koalicja? Na oko zero.

Kolejka na Jagodnie nic nie zmieniła. Ale symbolicznie pokazała środkowy palec pisowskim zamordystom.
  • Odpowiedz
@fornson23 taki "jagodnów" było w Polsce całej sporo.

Ja miałem komisję na nadodrzu, zagłosowałem z marszu, ale też widziałem jak w sąsiedniej kolejka okrążała szkołę i wychodziła poza bramę. Nie wiem co się wydarzyło z tym przypisywaniem do lokali wyborczych, ale kolejki były absurdalne.
  • Odpowiedz
@zordziu: co dokładnie stało się takiego złego na Jagodnie? Bo brzmi jakby doszlo do potwornej manipulacji, a tak naprawdę to ludzie uprawnieni do oddania głosów poczekali w kolejce i zagłosowali zgodnie z prawem. Pisiorow piecze d--a jakby im ktos u władzy prawem manipulował, ale to oni byli u władzy więc czepiają się jakiś glupich anegdot o pizzy że byla nieuczciwa i w dodatku za darmo.
  • Odpowiedz