Wpis z mikrobloga

#facebook jakas reklama #amazon niby paczki nieodebrane, amazon nie wie co z tym zrobic i by towary nie "zalegaly na magazynie" to sprzedaja po 250zl za paczke. Oczywiscie na materiale same durne baby otwierajace nowe, zaplombowane srajfony. No byly tez maczki M1-M2. Nawet mi ich nie zal, tych co kupia "mystery box" sama chinszczyzna i moze chinskie etui na srajfona o ile cokolwiek dostaniecie. Ludzie durni jak but i tak placa (na stronie scamera zero danych adresowych, nipow, jakies slady prowadza do elitarnej Brazylii za to). Tak sie slinia na srajfon, prawie nikomu nie potrzebny zreszta. Ale nic, zglosilem to popularne oszustwo i po 2 dniach facebook do mnie pisze "nie widzimy nic zlego w tej reklamie". Tia, pekunia non olet jak to mowili rzymianie. Wiem ze to juz bylo ale #oszukujo #scam moze ktos pomysli. Realme za 700zl tez ci smieszny typie wystarczy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roadtodeath: powinni tam ludzi z wykopu (adminow) zatrudnic bo ci daja bany za byle co, jawna reklama wprowadzajaca masowo konsumentow w blad (baby z reklamy otwieraly wszystko od #apple, nie chinskie bzdety ze zwrotow). I #!$%@? nic! Spelnia standardy bo placi kase. Zalosny portal pana rzymianina #wszystkoooo
  • Odpowiedz