Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #gorzkiezale #depresja #pytaniedoniebieskichpaskow Chodziłem przez rok do psychologa i dawało to efekty nawet, mimo że nie była terapeutką. Potem mi się przydarzyła przerwa rzędu pół roku i zastanawiam się czy wrócić do tej psycholog. Właśnie w tym momencie jestem w życiowym dole. Problem w tym, że to baba i co za tym idzie, nie rozumie pojęcia honoru. Większość moich problemów wynika z bycia gnębionym w szkole za #autyzm i tak chodzę ze splamionym honorem pół życia (bo się nie postawiłem) i ona nie jest mi w stanie z tym pomóc. Terapeuty-faceta nie znajdę, bo musiałbym pewnie dojeżdżać 70km w jedną stronę do wojewódzkiego albo płacić 300zł za wizytę. U niej miałem wymierne efekty w połowie tej ceny i 15km od domu. To jest jedyny problem, z którym nie potrafiłaby sobie poradzić, z całą resztą dawała radę. Nawet miałem kilka takich spraw, że wychodziłem z gabinetu z problemem rozwiązanym na jednej wizycie tylko akurat niedotyczącym tego bullyingowania w szkole.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Wrócić na terapię czy nie?

  • Wróć 47.4% (18)
  • Nie warto 39.5% (15)
  • opcja 3 13.2% (5)

Oddanych głosów: 38

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim odzyskasz honor, jak w---------z ręcznie gnebicielom albo zlecisz w----------e im albo inaczej się zemścisz. Żadna ilość p---------a z terapeutą tego nie zastąpi ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Po prostu radze ci byś poszedł sobie pobiegać, na przerwie poopalaj się z 30 minut, wracając do domu weź zimny prysznic i będzie wszystko dobrze, dodaj do tego 3 razy w tygodniu trening siłowy, ogranicz socjal media i u----i, cukier.
  • Odpowiedz