Wpis z mikrobloga

#iphone co was najbardziej #!$%@? w #ios? Planuje zakup pierwszego srajfona i się zastanawiam na co się nastawić po przesiadce z Androida, z którego byłem zadowolony
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PodniebnyMurzyn różne pierdoły:

- brak rzędu cyfr i przecinka w głównym widoku klawiatury
- brak schowka klawiatury (co najwyżej mogę zaznaczyć tekst na telefonie i wkleić na iPadzie, ale mnie to nie urządza, bo wolałbym mieć dostęp do skopiowanych wcześniej treści)
- brak natywnych długich screenów poza Safari
- z jakiego iPhone bym nie korzystał szybkość przewijania jest jakby ograniczona, nie poruszy się szybciej jakbym chciał podczas szybszego machania paluchem (ostatnio miałem 15 Pro i przy S23U no nie dało rady, lepiej mi się scrolluje na
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: ja to nie wymieniam co do zasady sprzętu póki mi dobrze działa. Ale jak możesz sobie w fajnej cenie sprawić i to 1500 Ci budżetu nie zrujnuje to czemu nie? Spodoba Ci sie to zostawisz, nie spodoba to sprzedasz.
No i pamiętaj, typiary z tindera zwracają uwagę czy masz iphone czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co prawda nie na iOS ale iPadOS, lecz problem ten sam: każda przeglądarka jest na tym samym silniku od Safari "bo Apple tak chce i już", nieważne czy to Firefox, Edge, Chrome etc. Tym samym dodatki do nich, o ile są dostępne, są upośledzone. Np. do FF nie ma ublocka, a Edge ma tylko wbudowanego AdBlocka dostępnego z ustawień. Do Safari co prawda jest jakaś możliwość "normalnego" doinstalowania rozszerzeń, no ale mnie
  • Odpowiedz
@OneNightInTokyo: Co do kopiowania tekstu to można mieć zainstalowaną inną klawiaturę np. SwiftKey i schowek jest dostępny.
Aczkolwiek ta oryginalna wydaje się chodzić trochę płynniej, tzn natychmiastowo się "wciska" literę w porównaniu do innych klawiatur.
Co do peppera i onedrive się zgodzę, te same problemy mam na ipadzie
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn brak szybkiego wybierania (małe gowienko ale myslalem@ze jest wszędzie i jestem do tego bardzo przywiązany) brak ublocka i innych dodatków do przeglądarki. Przydała by się możliwość instalacji spoza sklepu AppStore
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:
-To że każda przeglądarka jest takim samym ścierwem opartym o silnik safari,

-wybrakowana aplikacja aparat uniemożliwiająca zatrzymanie ostrości na wybranej odległości,

-obiektywy przeskakujące bez jakiegokolwiek powiadomienia w systemie w trakcie podchodzenia do
  • Odpowiedz
chcesz kupic iphone i obrazasz go xd Tak jakbyś chciał kupić audi a smiał się z żartu, że piąte zero siedzi za kółkiem (sam nim był niedługo) xd


@iquiet: Chlip chlip święte jabłuszko obrażają
  • Odpowiedz