Wpis z mikrobloga

Ukończyłem Far Cry 3, pierwszy raz grałem w jakąkolwiek część serii, wybrałem 3 bo podobno najlepsza i skoro ta jest najlepsza to nawet pozostałych nie ruszam.

Plusy:

-Klimat
-Feeling walki
-Dość przewidywalna, ale przyjemna linia fabularna
-Bardzo fajny teren, te wyspy wyszły im świetnie
-Oprawa audio-wizualna

Minusy:

-Powtarzalność (tak jak na początku fajnie się odbijało bazy, wchodziło na te wieże etc tak bardzo szybko sobie to odpuściłem bo nie szedł za tym żaden ciekawy progres. W zadnej grze nie widzialem tyle powtarzalnych zapchaj dziur aby tylko wydluzyc gameplay)
-Level desing (Szybko nafarmilem co potrzeba i starczyło mi do końca gry nie robiąc większości tych obozów itd, a mimo to ukonczylem gre z praktycznie wymaxowana postacia. To dodatkowo sprawia, ze nawet nie chce sie ruszac tych pobocznych aktywnosci bo nie idzie za tym nic poza powtarzalnością)
-Nudny system craftingu plecaka etc (robisz wszystko w pierwszych 3 godzinach gry i później nawet z tego nie korzystałem)
-System lootu, mogloby go w zasadzie nie byc, jest nudny, animacja długa, dostajemy tylko śmieci, a w skrzyniach nie ma nic ciekawego

piszę na szybko więc pewnie o wielu kwestiach zapomnialem, gra nie najgorsza ale wynudziły mnie poboczne aktywności, a niestety gra nimi stoi bo ścieżka fabularna to jest na pare godzin.

#gry #farcry #pc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach