Wpis z mikrobloga

Hmm może dlatego bo za pokój w hotelu z recepcją a nie kwaterę u Janusza trzeba dać 700 zł za noc bez żadnego wyżywienia. W ogóle ostatnio umówiliśmy się ze znajomymi i dzieciakami w restauracji gdzie przyjemnie jest posiedzieć dłużej to jaki kelner przyniósł rachunek to jakieś kosmos. Po co jeździć do Zakopca jak można w tej cenie na safarii do Kenii polecieć.
#urlop #wakacje #gory #zakopane #podroze
Instynkt - Hmm może dlatego bo za pokój w hotelu z recepcją a nie kwaterę u Janusza t...

źródło: Screenshot_20240616_145800_Chrome

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 219
Co by zrobic w tej sytuacji, co zrobic hmmmm co poczac dalej .... A WIEM! wyższe ceny! Kibel na krupówkach 25zl! Zdjęcie z misiem 300! Doba 2000 !<zaciera rece>
  • Odpowiedz
  • 172
@Instynkt: takie artykuły są wyssane z palca, wystarczy pojechać do Zakopanego i potem nie możesz się przecisnąć przez Krupówki, albo znaleźć miejsca w knajpie, także tego.

Dodatkowo w żadnej porze roku w różnych czasach nie miałam problemu ze znalezieniem kwatery, więc statystyki wstecz też z d--y
  • Odpowiedz
@Instynkt: Dawać 700 złotych za noc u osranego oscypkarza gdy już za około 3k możesz sobie wykupić tydzień zagranicą w lepszych warunkach i z wyżywieniem xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: jak się czasem słyszy, że para w tydzień potrafi 10k w Zakopcu wydać i to nie jest jakiś odosobniony przypadek, to w sumie racja, tyle, że mając tak lekką rękę, to wszędzie rozpieprza się masę kasy i to już kwestia wyboru, czy chcemy zobaczyć polskie Tatry czy może jakąś adriatycką mieścinę.
  • Odpowiedz
@Instynkt: @PustyCzlowiek @Blaskun @KonserwatywnyMocny Podliczyłem sobie i wyszło mi, że w przeliczeniu na doby taniej wyszły mnie zarówno wakacje w Korei jak i w Turcji niż majówka w Karpaczu XD O Zakopanym boję się nawet myśleć. I to nie hotel przy plaży i all inclusive, tylko 3 tygodnie zwiedzania i troche relaksu na plaży jeśli chodzi o te dwa kraje. Obecnie stosunek ceny do tego, co oferuje
  • Odpowiedz
@HIMARS: tylko nadal pytanie gdzie w tej Korei i gdzie w tej Turcji, bo takie ogólne porównanie też nie bardzo ma sens, są miejsce tańsze i droższe i kwestia tego co chcesz zobaczyć. Równie dobrze możesz jechać do Francji do Chamonix albo do Szwajcarii do Zermatt i nagle okaże się, że to Zakopane, to w sumie nie takie drogie w kategoriach górskiej miejscowości.
  • Odpowiedz
takie artykuły są wyssane z palca, wystarczy pojechać do Zakopanego i potem nie możesz się przecisnąć przez Krupówki, albo znaleźć miejsca w knajpie, także tego.


@Konkol: wieczna beka z tych cyklicznie pojawiających się pseudo utyskiwań na ceny w Zakopcu albo nad morzem gdzie finalnie i tak jest zawsze pełne obłożenie a usługodawcy zaamgażowani w turystykę wychodzą na swoje. Surprise, surprise, pobudka - Polacy mają kasę na takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Instynkt: do zakopca jadą tylko własicciele januszexów co nie mogą na 2 tyg firmy zostawic bo wyniosą im towar dlatego tam są takie kwatery pod januszex porobione. Polacy mają kase na zakopca i jest dużo turystów z zagranicy azja, ukraina, szwecja, bałtyki tez pierwszy raz widzą góry to najblizej do polski
  • Odpowiedz
@Instynkt:
Tak pustki na pewno. Może na zasadzie, że najpierw w parę lat ruch urósł o 300%, a teraz zmalał o 10%. Polskie Tatry straciły już jak dla mnie swój urok bo ludzi jest wszędzie prawdziwe zatrzęsienie jak tylko jest pogoda.
  • Odpowiedz