Wpis z mikrobloga

Liberałowie, do których się zaliczam, po raz już kolejny na przestrzeni 10 lat robią idiotyczny błąd, ignorując problem imigracji, zwłaszcza z krajów islamskich. Na takiej zasadzie jak poniżej: „hehe, tępe wiejskie p0laczki boją się czarnoskórych”.

No tak, boją się i nie ma się co dziwić - jest ku temu wiele powodów. W zasadzie nic nie wskazuje na to, by się tego procederu nie bać. Nie boi się grupka wielkomiejskich lewicowców i liberałów. Tylko niech pamiętają, że PO to także w jakimś stopniu partia ludowa i w ogromnym stopniu wyborcy KO boją się imigracji islamistów.

Sam jestem wyborcą KO, liberałem i jednocześnie bardzo antyimigracyjny. Wiem, że Tusk także. Ale czas, by także on pierdzielnął mocno w stół, a nie próbował zadowalać wszystkich grup społecznych.

Żeby się nie okazało, że będzie na tym żerował KonfedePiS za chwilę.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja #sejm #bialorus #imigranci
Gours - Liberałowie, do których się zaliczam, po raz już kolejny na przestrzeni 10 la...

źródło: IMG_3766

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@galicjanin: w 2021 akurat nie było wielkiego problemu, ale zwłaszcza mam na myśli 2014-2015, który z pewnością w sporym stopniu wpłynął na wyniki wyborów
  • Odpowiedz