Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jariii: za każdym drażem jak dodaje wpisy o kompromitacjach Sikorskiego, to dostaje dokładnie ten sam spam
mózg rozwielitki, to przy waszych protezach mózgowych big data komputer
i pomyśleć, że tacy jak wy mają prawa wyborcze
  • Odpowiedz
@huncwot_: I to od ponad 30 lat mam prawa wyborcze ¯\(ツ)/¯ potężne kompromitacje Sikorskiego xD wy to naprawdę musicie coś więcej wymyślić.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jariii: jprdl myślałem że jesteś gówniarzem, twój rozwój mentalny zatrzymał się dawno temu
dla ciebie amebo kompromitacją jest, przemówienie Kaczyńskiego, z którego znasz tylko jedno zdanie. to co #!$%@?ł Sikorski, do ciebie zupełnie nie dociera
#!$%@? nie wierzę, że można mieć tyle lat i być tak głupim... chociaż jak widziałem sondę uliczną, podczas spędu Tuska...
  • Odpowiedz
@huncwot_: Gdybyście chociaż jednego takiego polityka jak Sikroski mieli to może ludzie, by sie z was nie śmiali i poważnie traktowali. Zobacz sobie na sondaże poparcie społeczne czy nawet wykop chociaż to ostatnie to baka informacyjna.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: wystarczy mi co zobaczyłem na sondzie ulicznej, jak ludzie bredzili, że wygrana Tuska w ostatnich wyborach, to najwięszka przemiana ustrojowa, od 89. roku a jak się go zapytano, by podał przykłady to w końcu wystękał że ludzie się bardziej uśmiechają...to dla takich przygłupów jak wy Donek opowiada żarciki na Twitterze i nagrywa filmiki na tik toku, bo wie że nic więcej do was nie dociera
  • Odpowiedz
  • 0
@Jariii: takiego polityka jak Sikorski.... wystarczy że koleś zrobi mądrą minę jak udziela wywiadu dla ZAGRANICZNEJ stacji tv i wy już macie ciasno w portkach.
on jest od lizania waszych fajnoplackich kompleksów od wstydu na arynie międzynarodowej, o której tak w kółko #!$%@?
  • Odpowiedz
@huncwot_: Wy dalej nie rozumiecie dlaczego Donek ma takie poparcie? No akurat taki Bosak robi to samo tresował go ten sam PRowiec co tresował Leppera. Widać, że fachura skoro z wieśniaka jest wstanie stworzyć kogoś kto udaje człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem, że twoi politycy nie robią mądrych min nie są do tego zdolni defaultowo czy jak? Tyle się produkujesz i denerwujesz a to szkodzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: Sikorski jełopie oskarżał, po napaści na Ukrainie, pis o to, że psujemy humor Putinowi i że powinniśmy się kumplować z Rosją a nie z USA i Ukrainą, t
o jest ten wielki wizjoner światowej polityki
tobie żadne ziółka nie pomogą, na głupotę nie ma leku
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours: zapytaj tego wyżej, dałem mu screena z wypowiedzią i zapytałem by sprawdził datę
jeszcze później też go zapytałem ale też nic nie odpowiedział
  • Odpowiedz