Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiszczycielKredyciarzy stary duża część jest w lokalu raz na pół roku na przykład - Ty akurat widzisz tych co przyszli właśnie teraz. Część to ludzie co wzięli kredyt/ oszczędzali każdy grosz. Część jest zakredytowana po kule i ma już wszystko gdzieś. Część pracuje w korpo IT i ma kasę lub ma dzianych rodziców
  • Odpowiedz
@NiszczycielKredyciarzy:

nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego


No to nie wiem, może studiowałeś jakąś turystykę xD Bo moje znajome tyle często dostawały po studiach na zwykłych stanowiskach w korpo.

Dodatkowo auto dzisiaj kupić to mały problem, dużo osób siedzi na B2B, można sobie brać w leeasing. Poza tym masa aut jest sprowadzana z USA i zachodu i to są często śmieszne kwoty typu
  • Odpowiedz
@NiszczycielKredyciarzy: wiesz ilu w Krakowie jest nowobogackich i oldmoney jeszcze z czasów przedwojennych? Dodatkowo zjeżdżają się tutaj nierzadko ludzie z pieniędzmi ze świętokrzyskiego Śląska czy z Podkarpacia. Do tego dodaj ludzi z pieniędzmi z niepolomic czy z Zabierzowie.
  • Odpowiedz
Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza


@NiszczycielKredyciarzy: wystarczy być synem właściciela straganu majtkami. Albo hydraulika. Albo fryzjerki z własnym zakładem. Generalnie mieć to szczęście i nie mieć rodziców etatowców
  • Odpowiedz