Wpis z mikrobloga

#emigracja #holandia
W odniesieniu do poprzedniego wpisu, pracowałem 4 dni, łącznie 30 godzin wyszło w tym sobota płatna jakoś 75% więcej i godziny w tygodniu od 19-22 również 25%. Zobaczymy jaka będzie za to wypłata. W przyszłym tygodniu mam zaplanowane 5 dni w tym sobotę. Praca spoko, pokazali co mam robić i jeżdżę wózkiem z miejsca na miejsce. Ludzie też całkiem ok, jak coś trzeba to pomogą, nikt nie naciska i o wszystko można każdego zapytać. A na hotelu to w ogóle najwięcej jest Hiszpanów, szczerze to się nie spodziewałem tego XD ale na szczęście to fajni otwarci ludzie, jeden opowiadał mi że jego „ex-wife is from Poland”.
Więcej info po wypłacie
w załączniku zdjęcie z miasta, pusto bo to z rana
Toshikate - #emigracja #holandia
W odniesieniu do poprzedniego wpisu, pracowałem 4 dn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Toshikate: No Covebo spoko agencja z tego co słyszałem. I jak widziałem jakie lokacje mają to też mega.
Ja mieszkam na parku bungalów ale przez Otto. Brzmi źle, ale domki są w c--j fajnie doposażone i wyremontowane. Grzyba nie widać, 3 pokoje jednoosobowe, jedna dwójka dla par. Darmowe wifi, 2km do sklepu.
Miałem trochę przerwy od NL, ale od tygodnia teraz siedzę i czuje się nieźle ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@idqp: no w woerden jestem. No to jest brutto, ale jak se dodasz jeszcze zmianowki + fakt, że wypłacają co tydzień wakacyjne ( u innych raz w roku big wypłata) to jest spoko kaska. Pierwsza wypłata jest po 2 tygodniach, a potem już co tydzień. Zaraz wrócę do domu to mogę na priv podesłać jak wygląda łazienka I kuchnia. Pokoju to żal pokazywać, bo dość mały. Ale no co jest
  • Odpowiedz
+ fakt, że wypłacają co tydzień wakacyjne ( u innych raz w roku big wypłata) to jest spoko kaska


@Noggenfogger: Domyślnie wakacyjne jest wypłacane w całości raz w roku, ale jak ma się taką ochotę, to można mieć wypłacane co tydzień, albo po prostu "na żądanie" jak masz potrzebę. Tak samo tygodniówki są wypłacane domyślnie w agencjach, ale można też mieć wypłaty raz w miesiącu.
  • Odpowiedz