Wpis z mikrobloga

vejpa nie moge to sie racze monster energy bad apple

w ogole ten monster to nawiazanie do grzechu pierworodnego

w kosciele katolickim grzech jest wtedy gdy jest popelniony swiadomie i dobrowolnie, a adam nie swiadomie spozyl to jablko szatanskie, i mam bol d0py z tego powodu ze zostal wywalony z edenu w wyniku czego wszyscy mezczyzni teraz musza cierpiec

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@CzarnyMercedesAudiRS6: Jak nieswiadomie to grzech lekki. Wystarczy powiedziec "Spowiadam sie Bogu Wszechmogacemu i wam bracia i siostry ze bardzo zgrzeszylem mysla, mowa, uczynkiem i zaniedbaniem. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto blagam najswietsza matke zawsze dziewice, wszystkich aniolow i swietych, i was bracia i siostry o modlitwe za mnie do Pana Boga naszego" w kosciele. Pokuty nie ma, zadoscuczynienie sie wypelni i znowu cie wpuszcza do raju.
  • Odpowiedz
@CzarnyMercedesAudiRS6: a poza tym grzech pierworodny to nie to ze adam zjadl jablko (ktore nie wiadomo czy w ogole bylo jablkiem), tylko to ze sie urodziles. Nie jest tak ze to ze ktos zjadl jablko sie dziedziczy z pokolenia na pokolenie, bo jakby tak bylo to by dziedziczyly sie tez inne grzechy, no i dziedziczyl by sie tez chrzest.

Zreszta tak wlasciwie to po chrzcie powinni juz cie wpuscic do
  • Odpowiedz
@CzarnyMercedesAudiRS6: A monster energy to nawiazanie do 666, tyle ze #!$%@? bo w logo sa 3 znaki 6, a w systemie hebrajskim/aramejskim podobnie jak w rzymskim sie sumuje a nie dziesiatkuje, wiec wychodzi 18 a nie 666, i to juz nie jest liczba czlowieka ani liczba bestii.
  • Odpowiedz