Wpis z mikrobloga

#disneyplus jeśli masz konto, to już Cię o tym poinformowali, ale pewnie nie chciało Ci się czytać maila od nich. Zrobiłam to za Ciebie. W tym regulaminie zapowiedzieli, że wprowadzają reklamy, będą lać na goły tyłek za używanie wtyczek blokujących reklamy i zamierzają ostrzej walczyć z dzieleniem kont. do takich realiów trzeba się po prostu przyzwyczaić. Z tego co pamiętam rok temu wróżyłam, że w kolejnych latach wszystkie abonamenty we wszystkich serwisach będą zmierzały do ceny 9,90 dolara za podstawowy abonament, czyli ok. 49 zł w Polsce.
Cieszmy się póki możemy z tanich abonamentów (YouTube, Amazon, Disney, itd...). Nawet sie nie ogarniesz jak bedzie korporacjom co miesiac 3 stowy odpalal, by sobie muzyczki posluchac, filmik obejrzec i czasem napisac list w wordzie z pomoca jakiegos automatu, czasem z photoshopem popracowac i juz kolejnych kilka stow brak. Dolar naprawde staje sie swiatowa waluta, mam nadzieje ze bedzie sie n---------l z #bitcoin o hegemonię
KingaM - #disneyplus jeśli masz konto, to już Cię o tym poinformowali, ale pewnie nie...

źródło: skurwysyn miki z ditheringiem zielonym hakerski piracki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: kiedyś netflixa współdzieliłem, ale w sumie i to już olałem, bo nic ciekawego tam nie było.

Inną sprawą jest to, że pewnie skończy się tak, że dużo ludzi wróci do torrentów, bo opłacanie xx abonamentów będzie traciło sens. Nawet jeśli to jest 50 PLN / 10 USD / 10 EUR.
  • Odpowiedz
@KingaM: subskrybiarze i te zewierzęcone raki kupujące "hehe tańszą" ale wciąż subskrypcję z krajów 3 świata, tego pragną, więc o co chodzi xD nawet mi ich nie żal.
  • Odpowiedz
@KingaM

CZY WIESZ, ŻE…?

Nie musisz korzystać z Photoshopa.
—> chyba że jest ci niezbędny do pracy, którą wykonujesz regularnie i za darmo, na pełen etat. Wtedy zatrudnij sobie zespół it, który zrozumie Twoje potrzeby i za darmo napisze a potem wdroży dla Ciebie jakiś porządny kombajn do
  • Odpowiedz
@KingaM To jest trzecia zmiana umowy subskrypcji odkąd D+ wszedł na nasz rynek. Informacje że D+ MOŻE oferować subskrypcję z reklamami zawarto już w drugiej wersji umowy. Jeśli zostanie to wprowadzone u nas, najpewniej w formie tańszej subskrypcji na wzór konkurencji. Czy to dobrze czy źle zweryfikuje rynek. Co do zakazu dzielenia kont to stosowny zapis był już w pierwszej wersji umowy subskrypcji.

Nie żebym chciał jakoś wybitnie zachwalać subskrypcyjny model
  • Odpowiedz
@KingaM: nie chce wyjść na niemiłą ale jeśli warunki ci się nie podobają, to nie korzystaj z subskrybcji. Mnie denerwuje polityka jutuba i wiec korzystam sporadycznie, z wersji z reklamami. Powinnam mieć pretensje do yt? Nie rozumiem twoich. intencji
  • Odpowiedz