Wpis z mikrobloga

Zabłądziłem na youtube oglądając materiały o Mistrzostwach Europy, dotarłem do EURO 2012 i przypomniałem sobie, jaki jestem w-------y na Smudę, że s--------ł nam turniej na naszej ziemi, nie wychodząc z tak plackowatej grupy. Kto przeżył ten wie.
Chociaż ogłoszenie składu w dożynkowo-festynowym stylu na warszawskim Podzamczu- aż się łezka w oku kręci, że to już 12 lat minęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#euro2024 #pilkanozna #mecz
masonios72 - Zabłądziłem na youtube oglądając materiały o Mistrzostwach Europy, dotar...

źródło: 2024-06-15_04h40_33

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@frisorovicz: w ataku grał Lewy, ogólnie to nie mieliśmy jakiejś mega cienkiej kadry, na pewno mocniejsza niż podczas poprzednich ME czy MŚ.
Poza tym Euro wtedy liczyło 16 drużyn, sam awans z grupy to już ćwierćfinał
  • Odpowiedz
@frisorovicz prawda że dużo placków było, do tej pory pamiętam że patent na mecz otwarcia z Grecja to były.tylko akcje prawa strona tworzone przez trio z Borussii. Ale akurat Pamiętałem że perquis zrobił nam mecz z rosją, jeździł na dupie jak p------y, tylko cud sprawił że zremisowaliśmy to po bramce Kuby
  • Odpowiedz
  • 2
@Frank_Parker: do dziś się zastanawiam jak w meczu o wszystko, z Czechami, który musieliśmy wygrać, można było w środku pola wystawic Dudkę, Polańskiego i Murawskiego- trzech rębajłów bez kszty kreatywności
  • Odpowiedz