Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki - Pomocy, nic już nie ogarniam…
Czy #kobiety w ogóle przechodzą żałobę po #rozstanie? Niespełna 2 lata temu rozstaliśmy się z dziewczyną, z którą łączyły nas plany na wspólną przyszłość. Mieszkaliśmy razem, było generalnie git, ale wiadomo jak to jest - czasami są grubsze sprzeczki. I to właśnie po jednej z takich awantur zerwała ze mną.
Przez pierwsze pół roku faktycznie nie mogłem się pozbierać.
Teraz jest już lepiej, rozwijam się, mam nową, stałą pracę, spoko zarobki i stabilne życie. No i randkuję - dużo randkuję.
A ona? Podobno od tamtej pory z nikim się nie związała, ani z żadnym facetem się nie spotkała. Mówiła mi o tym jej koleżanka, która dowiedziała się, że ja wówczas kogoś już miałem, jednak jej tego nie powiedziała XD Tęskni? Być może, ale czy gdyby tęskniła, to chodziłaby na różne eventy, imprezy i generalnie tak dobrze się bawiła? Przecież to wygląda, jakby nawet ani dnia nie przepłakała.
Tylko raz, jak się przypadkowo zobaczyliśmy na mieście, to zaczęła płakać, ale ja poszedłem dalej. #rozowepaski #pomocy #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Cześć przechodzi, cześć nie. Jak ze wszystkim. Spotykałam się z facetami po rozstaniu, żeby zapomnieć i wypełnić jakaś pustkę w środku, nie pomogło. Jestem sama, też nie pomaga, ale jestem sama już 3 lata i nadal się nie podkładałam.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim czyli myślisz, że kobieta musi siedzieć w kącie i płakać? Może po prostu radzi sobie lepiej niż ty. Skoro tak dużo randkujesz, to może czas przestać żyć przeszłością.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niespójna ta historia, popracuj nad nią. A odnośnie kobiet i facetów, to tak samo przechodzą rozstanie, czyli są takie kobiety co cierpią krótko lub długo lub prawie wcale, i tak samo są faceci co cierpią krótko, lub długo lub prawie wcale. Nie zależy od płci, tylko od różnych zamiennych.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: Jak zerwałem ostatnio ze swoją to w trakcie rozmowy jej się omskneło, że "a bo myślałam, że wyjedziemy do kraju X razem, i poznasz sobie tam jakaś dziewczynę i bedzie Ci też dobrze" czyli już planowała, że się rozstajemy i tylko mialem jej być potrzebny jako bankomat
  • Odpowiedz