Wpis z mikrobloga

Chyba ten strajk scenarzystów trochę nie wyszedl na dobre xD. Trochę nuda się dzieje w tym sezonie, watek frenczjego i kolegi geja wtf? Skąd to w ogóle wytrzasnęli, mniejsza, że homo, ale jakkolwiek jego wątek romantyczny przy kimiko pasuje jak pieść do nosa, jeszcze rozpisany w ten sposób.

Poza tym nie chce narzekać na "lewackosc", ale jakoś w poprzednich sezonach dawali radę cisnąć beke też z liberałów czy w ogóle zwolenników demokratow, a tu tylko beka z trumpistow jacy to wieśniacy i zwolennicy teorii spiskowych. Nie lubie jak w amerukanskich filmach robia na sile alegorie demokraci vs republikanie i w chamski sposob cisna tylko jednych. To znaczy zawsze The Boys jak przystało na mainstream było prodemokraci, ale jak mowie potrafili pośmiać się i z drugiej strony. Sister sagę #!$%@? strasznie, typowa irytyjaca postać feministki, oby ja szybko odpalili, choć wątpię xD

O mordzie starlight nic nie będę mówić, bo jakbym oglądał inna aktorkę. Cycuś to samo, zszedł chłop z masy za mocno

Na plus dla mnie "stara" siódemka, Homelander, Deep, nowy Noir i A-Train mi się podobają, sceny z krwią też spoko

#theboys #seriale
yahoomlody - Chyba ten strajk scenarzystów trochę nie wyszedl na dobre xD. Trochę nud...

źródło: temp_file3945156820668617812

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach