Wpis z mikrobloga

#bartosiak #nauka #polska #geopolityka
Bartosiak powinien walnąć focha i powiedzieć jak Stonoga, wy głupie p..... i wyjechać z tego kraju. Nie warto było panie Bartosiak. Ten lud nie zasługuje na nic. Zasługuje na takich "eksertów" jak ci, którzy pana zaatakowali. Ekspertów, których nikt nie zna, którzy niczego nie napisali, którzy nigdy nie ruszyli tyłka, bo siedzą jak dziady na uniwerkach i tylko liczą że się załapią na granty. Zero własnej inicjatywy.

W tym kraju nie ma sensu wychodzić z inicjatywą. W tym kraju robi się interesy ze znajomymi królika i nigdy nie pokazuje światu. Rządy cieni nad tumanami.
  • 16
  • Odpowiedz
@slapdash: mariusze nigdy na oczy nie widzieli pracy naukowej to co ich to xd w komentarzach się sapią do innych naukowców pytając czy widzieli z jakiej literatury bartosiak korzystał, bo zrobiło na nich wrażenie, że ktoś może dać bibliografię na 100 pozycji, a oni biedni tylko dwa streszczenia lektur w szkole przeczytali
  • Odpowiedz
mariusze nigdy na oczy nie widzieli pracy naukowej to co ich to xd w komentarzach się sapią do innych naukowców


@kishibashi: Jeżeli spotykałeś tylko takich naukowców, nie dziwię się, że miernota jest dla ciebie autorytetem.
Ci, którzy coś znaczą, nie pchają się na afisz.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: nawet nie wiesz jak wygląda proces robienia doktoratu. A jak się udało przecisnąć to Bartosiakowi bez przepuszczenia przez program od plagiatów to nie wiem. To powinno być wychwycone wcześniej. Licencjaty lęcą na sprawdzenie.
Bartosiak to influencer. Może coś tam o starych teoriach geopolitycznych wie, ale lubi się wypowiadać na tematy, o których nie ma pojęcia. Jego propozycję Armii Nowego Wzoru (nazwa też jest plagiatem News Model Army z czasów Cromwella)
  • Odpowiedz
@slapdash: Co zlego jest w byciu ekspertem dla Mariuszy? Czy Mariusze nie powinni się interesować polityką i oddać kierowanie swojego życia w ręce "elity"? Czy może lepiej Mariusza w prosty i przystępny dla Mariusza sposób zaciekawić "sprawą publiczną", polisem, polityką? Ludzie, zdecydujcie się, albo mamy demokrację i wszystkich obywateli włączamy w dyskusje o polityce albo od razu wprowadźmy autorytaryzm czy inne rządy elit zeby przygłupy się myśleniem nie męczyły. Jestem politologiem
  • Odpowiedz