Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder , #randkujzwykopem #przegryw ogólnie jestem nieśmiały i bardzo introwertyczny,przez to nie mam szansy nikogo poznać. Dziewczyna z którą pracowałem i się polubiliśmy zwolniła się bez słowa, i okazało się że ma problemy psychiczne. Każda do której się odzywam to kogoś ma. Aplikacje randkowe XD nie wchodzą w grę. Na tinderze każda się obraża ,nie odpisuje . Jedna borderka psychiczna ,obiecuje złote góry i ghost po 2 miesiącach.Na boo trochę lepiej ale dziewczyna pisze że nie ma czasu tu wchodzić i zapomina XD To nie wina mordy bo matche z naprawdę ładnymi,żadne wieloryby. Nikt nie chce dać nic od siebie,piszę do dziewczyny z którą chodzimy do tego samego miejsca na zajęcia,odpisuje nie znam cie. A każdy chce kogoś poznać. I to odklejenie rodziny co każdy miał szczęście i nic nie szukał. Najgorsze że czytam Quore i te same problemy mają ludzie w USA,Indiach i we Włoszech i nie ma realnego rozwiązania. Są tylko 2 wyjścia dać sobie spokój albo dalej próbować. Odpal sobie Weezer -only in Dreams jako soundtrack.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Takie czasy, laski od nadmiaru atencji i bodźców z instagrama i innych gówien są tak znudzone przeciętnością że musisz po prostu być giga dynamicznym i zajebistym pod każdym względem żeby jakąś zainteresować na dłużej. Zauważyłem że nawet nie wystarczy być chadem bo do tego musisz jeszcze mieć coś extra bo to za mało. Teraz na tindku to nawet taki Klaudiusz chad (projekt klaudiusz #pdk) by dostał
  • Odpowiedz
@mirko_anonim skoro próbujesz i wciąż nic z tego, może czas przemyśleć swoje podejście? Introwertyczny nie oznacza przegrany. Czasami warto zmienić sposób, w jaki szukasz, zamiast się poddawać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "Na tinderze każda się obraża ,nie odpisuje . Jedna borderka psychiczna ,obiecuje złote góry i ghost po 2 miesiącach.Na boo trochę lepiej ale dziewczyna pisze że nie ma czasu tu wchodzić i zapomina XD"

To może dla odmiany zacznij pisać do lasek które mentalne ci nie pasują, bo ewidentnie te które ci się podobają to jakieś bierdolnięte są.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Sytuacja na rynku świń jest beznadziejna globalnie. Może w przyszłości się poprawi, ale teraz nie szargaj własnej psychiki. Daj sobie spokój. Na początku może być ciężko, ale z czasem zobaczysz, że bycie singlem wcale nie jest złe. Ja po 6 latach singlowania w ogóle nie widzę powodu, dla którego miałbym kogoś mieć.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niewspółmierne do wysiłku to wszystko
Idź i znajdź sobie jakąś fajną GFE jaka ci się podoba, pójdziesz i spuscisz z krzyża, poudaje twoja dziewczynę a jak jesteś fajny facet zadbany i czysty to może na netflixa czasami
Związki to same problemy z dzisiejszymi wykolejeńcami, a często wychodzi po paru miesiącach, leki, seksoholizm

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Też zauważyłem, że każdy oczekuje, że im coś dasz za darmo, a gdy już dasz to się tak odwdzięczą, że aż żal, albo w ogóle się nie odwdzięczą. A dla mnie nawiązywanie znajomość to dawanie drugiej osobie, a nie żebranie. Ostatnio kolega mnie odwiedził i musiałem mu zorganizować czas. Rok temu ja go odwiedzałem i też musiałem nam organizować czas będąc u niego, bo inaczej to przez cały
  • Odpowiedz