Wpis z mikrobloga

Ja p------e, aż tak mało newsów dziś jest że to jest największym hitem wykopu, czy przez przypadek znalazłem się w 2020 roku?

Podsumujmy co wykopki dziś wykopały na główną:

Tweet ze znanego konta pchającego prawicową propagandę który pokazuje screenshota artykułu z 2020 z skrajnie prawicowej strony znanej z postowania fake-newsów (oczywiście bez linku do źródła bo prawactwo wszystko łyka bezkrytycznie, sam sobie musiałem poszukać) który pokazuje wypowiedź "współzałożycielki BLM Toronto" z... 2016.

Do tego autor znaleziska próbuje obarczyć winą wszystkiego co nie lubi, od BLM przed Antife po LGBT xDDD.

TL;DR
Prawactwo w tysiącach zesrało się o wypowiedź z przed 8 lat losowej murzynki i próbuje przepychać tą wypowiedź jako opinie wszystkich którzy nie lubią.

Taguje #moderacjacontent bo to jest manipulacja i ociera się o trolling za który sam w przeszłości byłem banowany

#bekazprawakow #neuropa #shitwykopsays #blm
McWozniak - Ja p------e, aż tak mało newsów dziś jest że to jest największym hitem wy...

źródło: 1000005546

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@sameowoce: wiesz co fajnie by było jakby moderacja chociaż pozwoliła na trollowanie tych ludzi, kiedyś wstawiłem newsa o tym że w meczu wysp owczych i innego małego kraju nikt nie klęknął dla BLM, to było w szczycie prawicowej histerii i wykopali mi to g---o w chwilę. Jako link podałem stronkę do artykułu z wynikiem. Ale jeden z prawaczków z którymi często wchodziłem w dyskusję zczaił że coś jest nie tak
  • Odpowiedz