Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: właściciela efektu "wow" można by podsumować pytaniem "Czy jesteś tak wyprany z bycia sobą, że musisz przenieść zainteresowanie sobą na martwe obiekty?". Zieloni 1000.
  • Odpowiedz
  • 6
@ATAT-2 Tzw efekt snoba, tak jak przy ciuchach Balenciagi.

Pomalujesz takiemu dzbanowi g---o złotym sprayem, wycenisz na 5k zł i powiesz że żaden z sąsiadów tego nie ma i on to kupi.

Im dłużej oglądam te wszystkie Instagramowe inspiracje tym bardziej doceniam że mam normalną różową która nie o--------a maniany przy budowie i wykończeniu xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2: no tak, mamy XXI w. Absolutnie najważniejsze w kranie łazienkowym jest żeby robił efekt wow, jak psiapsi przyjado. Przecież nikogo absolutnie nie obchodzi to że np trzeba więcej wody spuścić żeby ciepła poleciała.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: też mi się wyświetliło to, jebłam XD i to pianie z zachwytu, musi być to reklama albo specjalnie cos do d--y, żeby było kontrowersyjnie i się klikało/ludzie pisali komentarze XD
lustro, mycie tego, chwyć to sobie, mycie twarzy nad tym, walnę się w głowe nachylając i może uszkodzę kran XD
daj pan spokój, wymyślanie na siłę, akurat to nic z dobrym designem nie ma wspólnego
  • Odpowiedz
Przecież nikogo absolutnie nie obchodzi to że np trzeba więcej wody spuścić żeby ciepła poleciała.


@jonzi: Co? xD
Fizyka to chyba nie był twój konik w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@Zabi96 to powiedz mi, gdzie szybciej poleci ciepła woda, przy standardowej krótkiej wylewce? Czy przy takim dlugim czymś? Nie wspominając o tym że tam chyba mieszalnik jest na dole czyli dochodzi jeszcze cała długość do sufitu. Jeśli się mylę to wyprowadź mnie z błędu.
  • Odpowiedz