Wpis z mikrobloga

Zwracał ktoś z was produkt z allegro zakupiony od chińskiego sprzedawcy? Serio mam to odesłać do Chin? Przecież adres to jakiś fake, ciąg losowych liter. Nie ma opcji żeby Chińczyk to otrzymał. Towar lekki, zmieści się w kopertę, więc spokojnie mogę odesłać na swój koszt. Ze zwrotem kasy muszę czekać aż Chińczyk to odbierze? A co w przypadku gdy wróci?

#allegro #pytanie #zakupyzchin
  • 5
  • Odpowiedz
@Mariano123: Już się nauczyłeś żeby tak nie kupować? Kiedyś kupiłem coś z Aliexpress, chciałem zwrócić bo nie działało a sprzedawca nie chciał oddać całej kwoty. Pół godziny szukałem gdzie to wysłać bo to co było w wysyłce na Ali to transkrypcja chińskiego na angielski :-/. Znalazłem, wysłałem "gdzieś", gościu chyba nie odebrał ale kasę zwrócił (oczywiście bez wysyłki).

Absolutnie nie warte to było tej całej akcji ale się uparłem, żeby
  • Odpowiedz
@Mariano123: na przyszłość, jeśli dostawa jest z chin, to zamawiaj prosto z aliexpress, bo jest po prostu taniej i coraz więcej przedmiotów ma opcje darmowego zwrotu do magazynu w Polsce. A co do zwrotu, to nie próbowałeś skontaktować się z Allegro, żeby Ci pomogli?

@darek-jg odsyłałem coś kiedyś do Chin. Nie dość, że sama wysyłka kosztowała mnie koło 80zł, to jeszcze adresat nie odebrał i musiałem zapłacić jakieś 20
  • Odpowiedz