Wpis z mikrobloga

Czołem Wielkiej Polsce! Nie byłem ostatnio na bieżąco z naszym niehabilitowanym uniwersum, a widzę, że wiele się działo. Spróbuję uporządkować wydarzenia, ku chwale Tagu i ku chwale Pana.

1. Kiszczak ogląda film Czerwonego Judasza o doktorku bredzącym jak zwykle, tym razem w temacie gier. Poznaje tym samym naszą maskotkę.
2. Doktorek odpowiada przez kilka minut na film Kaszlaka uparcie twierdząc, że wcale mu nie odpowiada. Nie obywa się bez bluzgów, ad personam, wymyślonych nacjonalistów i całej tej znanej nam śmietanki.
3. Kaszak ogląda odpowiedź naszego intelektualnego pajaca, wyśmiewa go na głos i utwierdza się w faktach, o których wie każdy mający więcej IQ od ziemniaka: że doktor bredzi na każdy możliwy temat, że jest intelektualnie nieuczciwy, że łże przed swoimi widzami, że wcale nie czytał milionów książek, że nie ma wstydu ani zalet itd.
4. Piotrula nagrywa alkoshorta z czarnym ekranem. Tym razem zwraca się do Kaszkieta per "pan" i zaprasza na dyskusję o grach.
5. Bydlę rzekomo dowiaduje się (wiedziało wcześniej), że Kiszłak kiedyś pobił jakiegoś typa i stwierdza, że jednak z kryminalistami nie będzie gadać. Oczywiście nadal ma sztamę ze skazanym homofobem Łukszą, nie przeszkadzało mu też nagrywać z rasistą Kelthuzem. Jak zwykle doktore okazuje się tchórzem i atencjuszem.

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #czlowiekbezzalet
  • 3
  • Odpowiedz