Wpis z mikrobloga

do końca tego roku chcę zmienić mojego #apple #iphone , mój 7letni 8plus już się sypie więc przychodze do was z pytaniem wykopki
-kiedy będzie do tego najlepszy czas (kiedy wychodzą nowe modele, jakaś konferencja po której ceny spadają XD)
-opłaca się kupywać 13/14? Czy lepiej odrazu 15 i nie bawić się już w niższe modele?
-warto dopłacać do wersji pro/max?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podmaks dla ciebie i twojej różowej szokiem by był 15 pro
@toniaszek bierz 15 pro albo pro max jeśli wolisz większe. Nie ma co iść w stare 12 czy 13 bo to inna półka. Będziesz miał telefon na kilka lat. Jakiś dużych spadków cen już nie będzie, nawet po premierze 16, 15 pro raczej nie spadną
  • Odpowiedz
@toniaszek: pro max ma duzo lepsza baterie i szeokokatny obiektyw, nieznacznie szybszy procesor (nie do zauwazenia roznica), no ale jest wielki, u mnie nie przeszedlby testu kieszeni - mam 13mini i absolutnie nie chce niczego wiekszego. Plusem 15stek jest ladowarka usb-c, no i wyswietlacz ofkors, ale dla mnie nie sa to killer ficzery. Wszystko zalezy, na czym Ci zalezy i ile masz siana przeznaczone. Tu masz porownywarke: https://www.apple.com/iphone/compare/

W sumie
  • Odpowiedz
@toniaszek mam 11 i też planuję (chociaż bardziej rozważam ogólnie niż do planuje) zakup 15 pro. Wejdź na x-kom i sprawdź promocje związana z odkupem. Mi wychodzi dużo więcej niż rynkowo, bo do wyceny dodają 535zl zniżki i wychodzi 4499-535-470 za jedenastkę czyli w sumie poniżej 3.5k za 15 pro.
  • Odpowiedz