Wpis z mikrobloga

Czy jest gdzieś w Łodzi najazd, czy też kanał samochodowy taki ogólnie dostępny? Coś mi puka w nadkolu jakiś plastik i chciałbym to zlokalizować.

#lodz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemorzliwe: widziałem kiedyś na Przybyszewskiego przy blokowisku naprzeciw tego mini centrum handlowego z Media Expert. Nie wiem jak teraz, dawno tam nie przejeżdżałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@assurin niestety jeszcze parę lat temu były takie instalacje, a teraz już nigdzie tego nie widzę. Czytałem że głównie przez to że ludzie wymieniali tam olej i zużyty szedł w glebę.
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf zużyty olej można oddać do PSZOKu, ale musi być butelce po oleju żeby było wiadomo że to olej silnikowy. Filtr też tam można oddać. Oczywiście chyba raz w roku, ale tam nikt nikogo nie spisuje, więc jak pójdziesz raz na kwartał to też bez problemu. No ale łatwiej wylać do studzienki albo na trawnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf jak byłem na demokratycznej to pan tylko zobaczył czy z Łodzi jestem i co mniej więcej przywoziłem i wrócił do swojego baraku. Miałem pocięte plytki, farby, trochę gruzu. Może przy olejach bardziej się spinają.
  • Odpowiedz