Wpis z mikrobloga

Gonciarz robi w tym ostatnim głośnym filmiku to, co robił przez cała swoją karierę i przez co nigdy nie rozumiałem jego fenomenu - przez prawie cały materiał pokazuje swój ryj jak sepleni do kamery, a nie pokazuje konkretów. Ciągle tylko gada i gestykuluje do obiektywu, a gdzie są jakieś screeny, dowody? Wspomina że próbował rozmawiać z pracownikami firmy, z księgowością, ale dostawał ogólnikowe, wymijające odpowiedzi, odcinali się od niego, ignorowali go. Pokaż to chłopie! Kasia zmieniła adres firmy albo nie chciała dogadać się w kwestiach związanych związanych z firmą? Pokaż to! Czemu mamy wierzyć na słowo? Pokazał jedynie rozmowy z kasią o tamtych ćpunkach, a przecież chodzi tu o ich firmę, no nie?

A nawet jeśli tak było że Kasia chciała go wydymać na firmę, co jest oczywiście absolutnie ohydne, to ciężko nie odnieść wrażenia, że Gonciarz próbuje ratować swój wizerunek wyprowadzając po wielu miesiącach kontratak poprzez przekierowanie uwagi na kwestie biznesowe między nim a kasią robiąc przy tym z siebie tego pokrzywdzonego, ofiarę. Chyba liczy ze zapomnieliśmy co odwalał z tymi parszywymi ćpunkami.

I jeszcze dla uwiarygodnienia i chyba wzbudzenia dobrego wrażenia wspomina o tym jak to jego mama miała intuicję co do jego ex i tych ćpunek z tiktoka, a jego tata był zawiedziony postawą kasi. No jakby chciał nam powiedzieć: "Patrzcie na mnie jaki ze mnie dobry synek, mam super kontakt z rodzicami. Tylko oni mnie wspierali, bo wiedzą że jestem dobry chłopak na którego cały świat się uwziął".

#gonciarz #polskiyoutube
  • 5
  • Odpowiedz
@AgentGecko: z tymi starymi to może chodziło też o to żeby jej przydzbanić na zasadzie "my się możemy nie lubić, ale ciebie nie lubią już nawet osoby które cie wspierały i akceptowaly". Wciąganie rodziny do dramy to kolejny poziom odklejki internetowych autorytetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: plus cpunki były dorosłe, dorosłe osoby ponoszą konsekwencje swoich decyzji. Jak loszunia bierze dragi i sie rucha to biedna zmanipulowana zjawiskowa trzeba jej pomóc, a jak facet to zwyrodnialec? xD
  • Odpowiedz
co odwalał z tymi parszywymi ćpunkami

@AgentGecko: co takiego niby odwalał? seks i dirt talk przez komunikatory, wow, naprawdę, ukamieniować go za to XD
  • Odpowiedz
@AgentGecko: dorosle cichodajki z japonii same mu polerowaly berlo bo byl 'slawny'. Dorosli ludzie czasem lubia sie zabawic na ostro no i kurla co z tego, takie zycie. Nie pierwszy i ostatni celeb ktory mial epizod w stylu sex, drugs i rocknroll. Common.
  • Odpowiedz