Wpis z mikrobloga

Najniższy przyrost naturalny w historii Polski, a skąd niby mają być te dzieci?
Grasz w gierki? Twoje zainteresowania to literatura, majsterkowanie lub LEGO? Jesteś spokojny i nie agresywny? Over dla ciebie.
To co media społecznościowe zrobiły w głowach kobiet to nie do opisania, baby mają teraz takie wymagania, że hej.
Ktoś powie, to może szukaj na wykopie, no przecież mirabelki na pewno nie są takie #!$%@?. Nic bardziej mylnego xD

Pisałem do jednej co dodała wpis na #chcepogadac. Gadka szmatka, ta mnie pyta o zainteresowania, ja o jej i co? I jajco xD Cisza, ghosting od baby wykopowej. Najlepsze jest to, że klientka dodała później wpis, że chciałaby kogoś znaleźć, ale nikt nie chce z nią rozmawiać no #!$%@? xD
Nie potrzeba wojny, żeby Polska zniknęła z mapy, wygórowane wymagania P0lek zrobią to za nas.

#przegryw #demografia #podrywajzwykopem #zwiazki
P.....s - Najniższy przyrost naturalny w historii Polski, a skąd niby mają być te dzi...

źródło: demografia-urodzenia-polska-wykres

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@gejfrut100: Dlaczego jestem paskudną osobą?
@pamareum Tak źle nie było, a będzie jeszcze gorzej.
@Baczny_Obserwator rel
@Svav Literatura fantasy, gry, rpgi i ogólno pojęta motoryzacja. Zabawne w sumie bo ona często pisze, że tylko gra, czyta i ogląda seriale. Tak to wygląa w praktyce, nawet spokojne zamulaczki chcą instagramowego badboya
  • Odpowiedz
swoją drogą na wykresie dobrze widać zjazd jaki nastąpił w latach 1984-2004 i jakoś nikt wtedy nie krzyczał „ola boga co to będzie”

@pamareum: jak to byly czasy gdy o robote na magazynie za minimalna odbywały sie igrzyska śmierci
  • Odpowiedz
@PrzegrywMaximus: mam kumpla 38 lat. Super koleś, zarabia 15 tys zł jako brygadzista we Francji na wyjazdach, pilnuje spawaczy sam jest spawaczem. Naprawdę dobry facet na poziomie i od roku ugania się za ukrainką z dzieckiem która mieszka w UK. Laska go zbywała przez kilka miesięcy, teraz napisał że przyjeżdża z tym dzieckiem do niego na dwa tygodnie. Gość szykuje pokój dla dziecka, maluje mieskzanie. #!$%@? jakie te baby są
  • Odpowiedz
@PrzegrywMaximus: A czego.sie spodziewasz jak obecnie masz cale chordy młodych co nie potrafią się skupić na więcej niż 30 sekund, patrz TIKTOK,( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ty myślisz że takich ludzi stać na to żeby prowadzić ciekawe dyskusję, wymianę poglądów, poznawanie się?
W 30 sekund ta baba się znudziła, choćby Leonardo DiCaprio pisał to nic by to nie
  • Odpowiedz
Pisałem do jednej co dodała wpis na #chcepogadac. Gadka szmatka, ta mnie pyta o zainteresowania, ja o jej i co? I jajco xD Cisza, ghosting od baby wykopowej. Najlepsze jest to, że klientka dodała później wpis, że chciałaby kogoś znaleźć, ale nikt nie chce z nią rozmawiać no #!$%@? xD

@PrzegrywMaximus: To pewnie była Mia900 (czy jakoś tak)? To troll, ciągle dodaje wpisy, że chce pogadać albo
  • Odpowiedz