Wpis z mikrobloga

#gonciarz Wolę suki w stylu Fagaty, po takiej lasce wiesz czego się spodziewać i nie masz złudzeń. Jak spotykasz taką modliszkę z Chicago to rozumiesz kim jest taka osoba dopiero jak wytrze Tobą podłogę, najgorszy typ kobiety jaki istnieje, po takiej relacji masz problemy z zaufaniem do końca życia.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czekolatka: a tam, wystarczy przy niej palnąć jakąś patriarchalną linię, np. "Ja tam jestem zdania, żeby kobiety służyły w domu" - i jak się zacznie wić jak dżdżownica to wiadomo, że za bardzo wojownicza i nie materiał na żonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak spotykasz taką modliszkę z Chicago to rozumiesz kim jest taka osoba dopiero jak wytrze Tobą podłogę, najgorszy typ kobiety jaki istnieje


@Czekolatka: oj tak byczq +1, dlugo sie zbieralem po mojej byłej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ten sam typ ukrytej toksycznej narcystycznej socjopatki
  • Odpowiedz
@Davidozz

@Czekolatka: a tam, wystarczy przy niej palnąć jakąś patriarchalną linię, np. "Ja tam jestem zdania, żeby kobiety służyły w domu" - i jak się zacznie wić jak dżdżownica to wiadomo, że za bardzo wojownicza i nie materiał na żonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A gdyby kobieta powiedziała " ja jestem zdania że facet ma mnie sponsorować " to znaczy że to jest ok i
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy

@Czekolatka: Błędem jest wciągać swoją laskę w biznes. To znaczy można, ale nie na zasadzie dzielenia firmy. Jako pracownica, czy coś, ale nie dzieli się biznesu ze swoją kobietą.

No wogole kobietom to ogólnie nie można nic , można im się tylko wypinać w celu kopulacji a tak to trzeba przywiązać za nogę do kuchni , nie będzie szmata wolno po ulicach chodzić
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: 100% prawda. Np moj tesciu prowadzi biznesy od 1990r. Tesciowa w zyciu w zadnym nie brala udzialu

I mowi ze jak by sluchal albo dopuszczal zone do biznesu to dawno by poszedl z torbami
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ty w ogóle nie rozumiesz istoty tego co powiedziałem. Niech kobieta prowadzi osobną działalność, albo nawet niech ona ma firmę i ja mogę w niej pracować. Istotą jest żeby nie dzielić biznesu, bo to prowadzi do konfliktów. Musi być jasno zdefiniowane kto w biznesie jest decyzyjny. Biznes to nie związek. Nie można przenosić wzorców z relacji romantycznej na interesy. No i w sytuacji rozstania, to jest katastrofa do kwadratu,
  • Odpowiedz
@Linnior88: ja z doświadczenia wiem, że dla nowoczesnej kobiety "równy" związek to taki, gdzie facet #!$%@? w robocie, w domu i jeszcze sponsoruje księżniczce wypady do restauracji i drogie prezenty, także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia zdecydowanie. Aha, no i jako facet, który po roku sprawdził taki związek i powiedział dziękuję i wyjaśnił co jest pięć to zaczęło się obracanie kota ogonem i że żądania prezentów itd. to takie
  • Odpowiedz
@goothic

@Linnior88: ja z doświadczenia wiem, że dla nowoczesnej kobiety "równy" związek to taki, gdzie facet #!$%@? w robocie, w domu i jeszcze sponsoruje księżniczce wypady do restauracji i drogie prezenty, także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia zdecydowanie.

A to byłeś w takim związku czy urojenia paranoidalne?:3 ja akurat byłam w zwiazku gdzie facet się finansowo zawsze chciał dzielić na pół ale za to gotowanie zrzucił na mnie
  • Odpowiedz
@Linnior88: widzę, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona, ale w bani to masz mocno porobione, jak musisz się tak napinać w internecie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz