Wpis z mikrobloga

Imo najbardziej klimatyczna część Wolfensteina, ponura muzyka i archaiczna grafika robiła robotę. Granie w to za dzieciaka tylko potęgowało efekt. Może nie należy do najbardziej dynamicznych boomer shooterów ale j---ć to, takich gier to już nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serpentens - Imo najbardziej klimatyczna część Wolfensteina, ponura muzyka i archaicz...

źródło: zgg3ogsdjst91

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gomjeden: Nowe Wolfensteiny nie były może tragiczne, ale jednak dużo gorsze niż w RTCW. Grałem chyba z 20 lat temu i do dziś pamiętam, że każda misja, to była inna scenografia, swój własny klimat. Stary zamek zimą (wjazd kolejką!!!), wiosenny dzien i zakradanie się do obozu, tajne laboratorium Niemców itd. A w nowszych Wolfensteinach, to prawie ciągle to samo.
  • Odpowiedz
A w nowszych Wolfensteinach, to prawie ciągle to samo


@kwark64: Scenerii masz mnóstwo: tradycyjne pola bitwy, szpitale, więzienia, miasto, wiocha, obóz jeniecki, nawet na Księżyc i Wenus możesz się wybrać.

RTCW było fajne pod warunkiem, że przeciwnikiem był "żywy" człowiek, a nie zombiak czy inny nieumarły. Poziomy z nadprzyrodzonymi siłami bardzo mnie od siebie odpychały i zawsze chciałem je przejść jak najszybciej. W nowych Wolfach tego nie ma, akcja i
  • Odpowiedz
No niby były rózne miejsca ale jakoś tak... Może trochę też nostalgia fałszuje obraz? Przydałby się kiedyś jakiś remake albo mod do innej gry.
Podobno jest remake Far Cry 1 jako mod do Crysisa - będę musiał dokładniej sprawdzić.
  • Odpowiedz
  • 7
@Serpentens Katakumby, brrrrr. Przypominają mi się ciary na plecach jak się grało za dzieciaka. Do dziś ta misja budzi we mnie jakiś wewnetrzny niepokój, choć minęło ze 20 lat xd
  • Odpowiedz
@Serpentens to częśc Wolfa, którą przeszedłem najwięcej razy, a z nowych np. Old Blood mi się podobał jako powrót do klasyki, bez jakiś niepotrzebnych dodatków, a New Colossus ze względu na świat i sporo śmiechu, np. ukryte smaczki w postaci ssmana ganiącego ku ku klux klanowców za niepoprawne mówienie po niemiecku xd
  • Odpowiedz