Wpis z mikrobloga

@raul7788: mówimy o sytuacji którea może może max najwcześniej wydarzy się za 10 lat. Wtedy kiedy społeczeństwo max 50% będzie chciało być w domu unii. Wtedy kiedy bedziemy przygotowani na wyjście nie jak UK. Dziennikarze specjalnie zadają pytanie bo one zdane dziś brzmi inaczej niż zadane w sytuacji którą opisałem. Jak nie odpowiesz to coś ukrywasz jak odpowiesz to też źle. Przynajmniej ma kręgosłup i nie okłamuje wybircow jak KO,
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: nie tsk jak dziś, napewno musimy być energetycznie niezależni, militarnie, zdobyć kontakty handlowe itp.
Czy chcemy czy nie musimy się przygotować, unia może się rozpaść bez względu gxxy bediemy chcieli tego cxy nie. Trzeba być przygotowanym na różne scenariusze.
  • Odpowiedz
@CorniMati: Tak jak się UK przygotowało? Które ma notabene cały commonwealth kontaktów. Ziomek 80% naszego eksportu to Unia. Jak Ty sobie wyobrażasz znalezienie alternatywy dla tego?
Żeby nie było uważam że trzeba grać na siebie ale polexit to czystej wody debilizm i urojenia.
  • Odpowiedz
@Izuberton: @zapomnialemhaslo jak będzie się w uni #!$%@? wszędzie że nastroje będą antyunijne wszędzie to kontrakty będą zaaiwrsne dla oby stron. Teraz nie ma co myśleć co będzie gdyby. Czy oszczędzając pieniądze nie myśląc o żadnych inwestycjach też myślisz że to nie potrzebne? Każdy wie że może coś w życiu się wydarzyć ktoś umrze, zachorusjesz, zwolnią cie z pracy a może przyjdzie Ci szansa na inwestycje. Trzeba starać się
  • Odpowiedz
Moje przemyślenia, konfa zdobywając powoli elektorat i się umacnia jako jedyna partia od 20 lat się utrzymuje. Wszytakie inne padly


@CorniMati: XDD to teraz rządzi nami jakaś nowa partia?
  • Odpowiedz
konfa zdobywając powoli elektorat i się umacnia jako jedyna partia od 20 lat się utrzymuje. Wszytakie inne padly.


@CorniMati: Wszystkie czyli .N, Polska 2050, Inicjatywa Polska? Padły, czy może przeskoczyły wynik konfy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konfa zdobywając powoli elektorat i się umacnia jako jedyna partia od 20 lat się utrzymuje.


@CorniMati: Konfederacja została założona w grudniu 2018r. Chyba, że mówisz o co roku nowej partii Korwina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@raul7788: UK było od zawsze najmniej zintegrowanym gospodarczo krajem UE. Żaden inny kraj UE nie przeszedłby tak "łagodnie" wyjścia z UE jak UK. Skoro UK mimo szerokich kontaktów handlowych na świecie oberwało brexitem to jak do cholery Polska całkowicie uzależniona od handlu z UE miałaby się lepiej przygotować do polexitu. Jakim trzeba być debilem by w to wierzyć...

Jak bardzo nie podoba mi się droga jaką idzie UE, tak trzeba
  • Odpowiedz
Słuchajcie wyjście z UE jest proste, po prostu zacznijmy sami zarabiać dużo pieniędzy wtedy unia nie będzie potrzebna

Wolny rynek wszystko ogarnie, serio zaufajcie mi
  • Odpowiedz