Wpis z mikrobloga

ubóstwo, pensje realne i minimalne ostro w dól ale inflacja chociaż zaczęła spadać, trzeba wytrzymać jeszcze trochę a potem będzie zdrowa gospodarka trust me bro ( ͡° ͜ʖ ͡°) pracuj ciężko na pana swego a do nieba trafisz!

In today's Javier Milei news: He & his team invented a fake break-in attempt at the house of one of his ministers, who's currently embroiled in a massive corruption scandal.

The police investigated and found no such break in had occurred.

#bekazlibka #bekazprawakow #libertarianizm #antykapitalizm
ShadyTalezz - ubóstwo, pensje realne i minimalne ostro w dól ale inflacja chociaż zac...

źródło: GPqFkH-WIAIMH6Z

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
@ShadyTalezz niesamowite, państwo przestało utrzymywać nugusow kosztem społeczeństwa i ich siły nabywczej i urealnił się stan gospodarki.

No nikt się tego nie spodziewał
  • Odpowiedz
niesamowite, państwo przestało utrzymywać nugusow kosztem społeczeństwa i ich siły nabywczej i urealnił się stan gospodarki.

@t2000: Zakładając, że to "nugusy" a nie zwykli ludzie co np. stracili pracę czy kiepsko wynagradzani pracownicy to pomyślmy do czego dalej doprowadzi dotyk niewidzialnej ręki. Spadek bezpieczeństwa na ulicach, większe wydatki na jego utrzymanie, które będą rosły, szerzenie się chorób wśród bezdomnych, kradzieże itd. Ale oczywiście to wszystko będzie wina lewaków, bo bezdomni przecież
  • Odpowiedz
  • 2
@TheKirghizLight rozumiem że należy według ciebie utrzymywać fikcjyjne stanowiska pracy kosztem ciężko pracujących po to żeby Ci którzy nic nie robią nie kradli i nie mieli bodźców do podjęcia produktywnego zajęcia?

Czy sugerujesz też że ludzie pracujący na fikcyjnych stanowiskach to złodzieje albo nieudacznicy co bez sztucznego zatrudnienia nie znajdą nigdzie pracy?
  • Odpowiedz
rozumiem że należy według ciebie utrzymywać fikcjyjne stanowiska pracy kosztem ciężko pracujących po to żeby Ci którzy nic nie robią nie kradli i nie mieli bodźców do podjęcia produktywnego zajęcia?

@t2000: Ależ oczywiście, że nie. Należy je utrzymywać kosztem dosłownych nierobów np. dziedziców, zarządów korporacji itd. To oni mają płacić nie procent dochodz, nie 10, nawet nie 20 czy 30, mają płacić lwią część i codziennie dziękować, że w ogóle pozwolono
  • Odpowiedz
  • 1
@TheKirghizLight
Słyszałeś o krajach podatkowych, o optymalizacji? Sam jak prowadziłem firmę to nosiłem się z zamiarem przeniesienia do Czech że względu na składki które zabijały i w sumie zabiły mi firmę.

Nie wiem jak w Argentynie ale w Polsce mamy noclegownie dla bezdomnych i od tego można zacząć, każdy coś w życiu robił. Sory ale ja się jest na dnie to noszenie cegieł nie powinno być żadnym upokorzeniem zamiast przerzucać papierki z
  • Odpowiedz
Słyszałeś o krajach podatkowych, o optymalizacji? Sam jak prowadziłem firmę to nosiłem się z zamiarem przeniesienia do Czech że względu na składki które zabijały i w sumie zabiły mi firmę.

@t2000: Ależ rozwiązanie jest bardzo proste. Podatek obrotowy od światowego dochodu w skali kraju i to od grupy kapitałowej, gdzie organ podatkowy arbitralnie, podkreślam słowo arbitralnie (należy odebrać prawo odwołania od decyzji do sądu administracyjnego) stwierdza istnienie z grupy i z
  • Odpowiedz
Co do dziedziczenia - przepiszesz swój majątek na dzieci czy oddasz wszystko państwu? Jak już ktoś z twojej rodziny odejdzie (nie życzę) to mieszkanie ma trafić do ciebie czy państwa?

@t2000: Oczywiście, że oddałbym dzieciom. Nie zrównuj ze sobą zwykłych szaraczków, dla których spłacenie kredytu jest osiągnięciem życiowym z oligarchami z 200 mieszkaniami, którzy pewnie mogliby to jedno rzeczone mieszkanie - dorobek czyjegoś życia wyłudzić przez opłacanie np. czyścicieli kamienic. Mają
  • Odpowiedz