Wpis z mikrobloga

ale jak to, przecież ich delegat na wykop, już tu pisał, ze XTB to szajs i tylko DM BOS ʕʔ


@maniek74: Normalnie w BOS wszystko działało, może kogoś przewiozło na poślizgu i narobił w gacie. No i oczywiście, XTB to szajs.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 może Omar pisze fake komentarze na X ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak czy siak, pora na CS-a, w czerwcu nowo założonych rachunków pewnie znów będzie 10 x więcej jak w BOS
  • Odpowiedz
tak czy siak, pora na CS-a, w czerwcu nowo założonych rachunków pewnie znów będzie 10 x więcej jak w BOS


@maniek74: Co poradzisz, Disco Polo też słucha więcej osób niż Chopina
  • Odpowiedz
doradziłbym im rzucić pare złoty na marketing, nigdy nigdzie nie widziałem reklamy bossafx


@maniek74: Po co mają wydawać, jak mają mnie? 6 pozycja w liczbie i druga w rocznym przyroście to nie są złe wyniki.
DJ007 - >doradziłbym im rzucić pare złoty na marketing, nigdy nigdzie nie widziałem r...

źródło: rank

Pobierz
  • Odpowiedz
ale m/m od dłuższego czasu szczur ich wszystkich zjada i wydaje mi się, ze głównie marketing robi tu robotę


@maniek74: Dlatego między innymi tak godny pogardy jest szczur. Standardy reklamowe bukmachera i przemiał jak u bukmachera oraz gówno zamiast rzetelnej edukacji.
  • Odpowiedz
biznes is biznes


@maniek74: No właśnie nie. Deweloper robiący stropy z gówna i trocin dla wysokiej marży to nie biznes tylko oszustwo, przetwórstwo mięsne na mięsie spoza norm, to też nie biznes, no i w końcu dom maklerski na marketingu jak u bukmachera, to nie biznes.
  • Odpowiedz
  • 0
@DJ007 ale do akcji to jest super broker bez prowizji, materiałów edukacyjnych jest w brud na platformie a naczelnym analitykiem jest Pan Kwiecień który zagarnia statuetkę analityka roku od kilku lat z rzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale do akcji to jest super broker bez prowizji,


@maniek74: No tak, jeśli coś jest za darmo to musi być dobre. Niepełna sesja do handlu i brak pełnej dostępności rodzajów zleceń, coś za coś. Póki trzymają ze sportowym marketingiem, to zdania zmieniać nie zamierzam. Jest to firma na całkowicie nieetycznej postawie w tym biznesie, wyrosła na na tej postawie i teraz niestety zjada krajowy rynek indywidualnych inwestycji, lecz nie jest
  • Odpowiedz