Wpis z mikrobloga

Was naprawdę tak dupa boli, że ktoś ma mieszkanie, które wynajmuje?
Moi rodzice na to pracowali, ja również.
Przy okazji mam potencjalnie mieszkanie dla mojego dziecka.
Co was w tym boli, że w wolnym kraju zamiast #!$%@?ć tę kasę jak większość, kupiłem drugie mieszkanie za nadwyżki?
Napiszecie, że przez to jest ich mało na rynku?
Samochodów jest w CH...J i czy tanieją?

#nieruchomosci #mieszkanie
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samochodów jest w CH...J i czy tanieją?


@vartan: Regularnie, zwłaszcza te z rynku wtórnego. A te które mają więcej niż 30-50 lat to kupujesz czasami nawet poniżej ceny złomu z którego się składają.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@db658d9de50e3168d1434a9d58336bcc056 jak będę musiał wyższy podatek zapłacić, to przerzucę go na najemcę. Podatek cukrowy kto zapłacił? Firma czy końcowy konsument? Za Netflix kto? Za jedzenie z MC kto?
Poza tym podatek mnie nie boli, pytam dlaczego tak was dupa boli?
Bo nie masz? Czy musisz płacić 3000 przez 20 lat jeszcze co miesiąc?

@straszny_cham gratuluję jej rodzinie, że mieli głowę na karku i potrafili operować
  • Odpowiedz
  • 5
@vartan głupi jesteś, chodź sam mam dwa mieszkania. To rozumie ludzi. A porzucić se możesz, jak ceny będą nie adekwatne to będziesz siedział z pustym mieszkaniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@db658d9de50e3168d1434a9d58336bcc056 zrób to samo co ja, proste!
Wiesz, że też pracowałem i pracuje w Polsce, płacę te same podatki etc.? I mnie też dyma państwo?

Jak się prawo własności nie podoba, to polecam Koreę północną :)

@fraciu nie wiem co masz, ale na pewno z taką ortografią kariery w pisarstwie nie zrobiłeś.
  • Odpowiedz
Jak się prawo własności nie podoba, to polecam Koreę północną :)


@vartan: prawo własności w tym gówno kraju gdzie duża część dzisiejszych emerytów miała możliwość wykupienia mieszkań za ułamek rynkowej ceny, a młodzi nie dość że mają #!$%@?ć na ich emerytury to jeszcze może wynajmować kwadrat od taki #!$%@? inwestorów w betonowe złoto
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: nie każdy siedzi u matki na garnuszku i ma czas się jeszcze dokształcać na temat giełdy plis xd
A nikt normalny nie będzie inwestował w coś czego nie rozumie bo to po prostu hazard...
Typowe #!$%@?...
  • Odpowiedz