Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #feminizm #zwiazki #praca #p0lka #pieklokobiet

Kolejny powód dlaczego kobiecie nie opłaca się rodzenie dziecka - w czasie kiedy kobieta zmienia pieluchy dziecku chłopisko realizuje się zawodowo. Czy mężczyźni który maja awanse nie mają dzieci? Mają, ale się nimi nie zajmują. Bardziej angażują się w pracę, na tyle mocno, że dostają po krótkim czasie awanse, chętnie wezmą nadgodziny, oby tylko nie wrócić do żony i dziecka. Zamiast w wziąć urlop, pobyć z nowo narodzonym dzieckiem, pomóc żonie chłop woli pracować, mimo że jest na managerskim stanowisku piebiędzy mu z pewnością nie brakuje. Chciwość, pieniądze i praca ważniejsze od piszczącego kaszojada. W pracy są koledzy, jest atmosfera. Póki kaszojad obsrany, niech baba się nim zajmuje. jak dzieciak podrośnie chłop przypomni sobie o nim, będzie miał z kim w piłkę grać.

A kobieta? Jest darmową opiekunką dla kaszojada chłopa, przerwana kariera, awansu w pracy nie dostanie. Dostaje brudne pieluchy i zasmarkanego bachora to jest jej wynagrodzenie za urodzenie dziecka.
xena_x - #rozowepaski #feminizm #zwiazki #praca #p0lka #pieklokobiet

Kolejny powód d...

źródło: obraz_2024-06-12_164146691

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 4
@xena_x ciekawe kto wtedy płaci rachunki w domu kiedy kobieta jest na macierzyńskim. Wydawałoby się że facet który utrzymuje wtedy rodzinę powinien zarabiać więcej i ma lepszą motywację do pracy
  • Odpowiedz
Dostaje brudne pieluchy i zasmarkanego bachora to jest jej wynagrodzenie za urodzenie dziecka.


@xena_x: ale przecież sama chciała, kto niby ma ją nagrodzić?
  • Odpowiedz