Wpis z mikrobloga

@fastmotion: z tego co wiem to wychowywała się w ameryce. W jej starych filmikach słychać nawet lekki akcent.
Ale zgaduje że polski zna lepiej niż gonciarz angielski więc widać że chciała grać na swoich zasadach i miała nadzieje że gdzieś się potknie
  • Odpowiedz
Znając życie Bestia z Chicago powie, że jest na nią nagonka, że jest ofiarą, że ratowała miejsca pracy a pieniądze jej się należały. Instagram ją przytuli.


@nowisek: a co Ty kobiecie nie wierzysz na słowo faszysto mizoginie?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AliShaheedMuhammad: Dziwnym nie jest, że nie jest tak jak do końca mówili o Pronciarzu. Niezły tam mają murwidołek w tym influencerskim ścieku. Atencyjni, narcystyczni i psychicznie chorzy ludzie xD
  • Odpowiedz
typiara jest amerykanką


@GigaWykopek: Katarzyna Męcińska, wielka amerykanka xD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nawet rodzice nie dali jej amerykańskiego imienia.
  • Odpowiedz
@Blaskun: no a kto inny pcha się na świeczniki gdzie ciągle jesteś oceniany i dążysz do bycia w centrum uwagi? Naprawdę, niewiele znam osób, które chcą takiego życia. Wśród znajomych specjalistów to jak mają jakąś prezentacje robić na konferencjach to woleliby tego nie robić tylko działać swoje zza monitora. Do bycia influencerem, celebrytą pchają się osoby o specyficznych cechach osobowości.
  • Odpowiedz
@AliShaheedMuhammad: Bez kozery od całej tej afery gonciarz zyskał w moich oczach mimo wszystko. Znaczy wiadomo że teraz ma przeżarty mózg od narkotyków i tego się ledwo co da słuchać, ale te historie ze jednak nie do końca był takim beciakiem, a tak o 1/3 mniejszym niż wszyscy mówili trochę poprawiła jego wizerunek.
  • Odpowiedz
@AliShaheedMuhammad: w tej historii nielogiczne jest jak można prowadzić firmę będąc współwłaścicielem i tak totalnie nie mieć kontroli nad swoją firmą, że Cię pracownicy nie słuchają - ludzie którym płacisz. Tak samo jak podejmowanie kluczowych decyzji, jak finansowanie wycieczek firmowych czy ostatecznie zamknięcie.

Chociaż jak patrzę że chłop wysyla jej tak wrażliwe info może sugerować, że trafił na szmule, ale przy okazji zaufał jej bezgranicznie xD
  • Odpowiedz