Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Dlaczego ktokolwiek kupuje mieszkania w Polsce kiedy istnieją nieruchomości we Włoszech i Hiszpani?
Tak wiem praca, ale przecież 80% ludzi na wykopie ma pracę zdalną więc co za problem.
Podobne mieszkanie w podobnym standardzie w Polsce nawet w mieście powiatowym kosztuje 6x tyle.
Argument nr 2 mam rodzinę w Polsce. To namów rodzinę na wyjazd do Włoch. W Polsce przez 7 miesięcy listopada rocznie każdy w końcu dostanie depresji i magik wleci, tyle z tej rodziny zostanie.
Z resztą nie wiem kogo ja prubuje przekonać, kto ma chodź trochę oleju w głowie ani przez chwilę nie rozważa mieszkania w Polsce mając możliwość zamieszkać nad Morzem Śródziemnym
Oltwk93 - #nieruchomosci
Dlaczego ktokolwiek kupuje mieszkania w Polsce kiedy istniej...

źródło: Screenshot_20240612_151810

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oltwk93: w Polsce jest się u siebie i choćby z tego powodu nie wyobrażam sobie mieszkania gdziekolwiek indziej na świecie. Do tego (wciąż, choć to już ostatki) w miarę jednolite etnicznie społeczeństwo, stosunkowo niewielu lekarzy i inżynierów. Jeden z najbezlieczniejszych krajów świata biorąc pod uwagę zagrożenie przestępczością pospolitą, całkiem też zamożny jak na standardy światowe i robiący niesamowity progres przez ostatnie 30 lat.
  • Odpowiedz