Wpis z mikrobloga

hej,

na jednym koncie(reseler panel) w #plusx mam dwóch użytkowników, na każdym użytkowaniu mam wykupiony pakiet PL, na jednym koncie smiga normalnie(samunsg TV, siptv) , a drugim koncie(inna lokalizacja, tez samsung tv aplikaca siptv), tnie sie strasznie. co moze byc przyczyną? drugi użytkownik mowi ze po wymianie tv na nowszy model(samsung) zacely sie problemy, ALE czy to nie są jakies blokady z plusx? uzytkownik 2 nie zna adresu listy m3u #iptv
2plus1 - hej,

na jednym koncie(reseler panel) w #plusx mam dwóch użytkowników, na ka...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@2plus1 a podłączony jest przez przewód czy wi-fi. Kolega ostatnio też kupił nowego laptopa gramy online a on mówi że ma 160ms pingu. I mówi że gra na wi fi. I mi mówimy że w gierki przez neta się nie gra przez wi f. A on mówi na starym laptopie tak nie miał. Kolega niech sobie sprawdzi internet a jeżeli jest pewny że jest stabilny. To change key zrób i wygraj
  • Odpowiedz
@2plus1: Powiedzial bym ze to dostawca netu ma kijowy routing do servera. Nawet ten sam login moze dzialac roznie od innych dostawcow neta i to bez roznicy kto ile ma pierdyliadow mb/s. Sprawdz jak to daje rade z VPN
  • Odpowiedz