Wpis z mikrobloga

@Hellicon no nie. To po prostu próba określenia siebie jako kogoś normalnego.
Oswojenia.
Większość ogłoszeń tego typu sprowadza się do agresji i udowadniania światu że jest się lepszym
  • Odpowiedz
@Hellicon: Moim zdaniem są dwa przypadki, gdzie można się wiązać z kobietą z dziećmi. Pierwszy, to gdy ta jest wdową, więc to nie jej wina. Druga, gdy mężczyzna sam ma dziecko/dzieci z poprzedniego związku. Jeszcze jakoś jestem w stanie zrozumieć, gdy ktoś się zwiąże z kobietą, która ma dziecko, które urodziła za młodu bo była młoda i głupia, ale jak są przypadki, że ma więcej dzieci i każde ma innego
  • Odpowiedz
@Hellicon: od tego opisu bije taka aura sprzedawcy garnków za 10 tysięcy. tyle uniosłych słów i pięknych obietnic a jak przychodzi co do czego to dostajesz grubą samotną madkę z piaskowym bombelkiem xD
  • Odpowiedz
@Hellicon: o nieee zdecydowanie wszystkie babeczki "po przejściach", starsze tak 35+ jakie poznałem były p----------e i nie bez powodu nie miały chłopa xD
  • Odpowiedz
@Hellicon Nieśmiały prawiczek ? Po trzydziestce? To taki sam parter jak, każdy inny. Często nawet dużo wrażliwszy i bardziej uczuciowy...
Jeśli kiedykolwiek spotkasz takiego MĘŻCZYZNĘ na swojej drodze - chłoń, ucz się jak najwięcej i doceniają, że chce spędzać z Tobą czas. Kochaj, szanuj wspieraj. I po prostu popuśc mu szpary. Nie musisz się bać jego spjerdolenia - podejdź i pomóż mu je nieść. Odwdzięczy się nieograniczoną miłością, ciepłem i death
  • Odpowiedz