Wpis z mikrobloga

czemu ludzie a w szczegolnosci baby szpecą sie randomowymi tatuazami? w sensie cos ladnego, przemyslanego ok, ale wiekszosc ma takie z d--y byleby cos zrobic () troche to weryfikuje na starcie ich poziom, moglbym byc z laska ktora ma tatuaze, ale nie taką ktora wyglada jak moj brudnopis w gimnazjum xD
#tinder
#rozowepaski
#logikarozowychpaskow
#p0lka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edix10: Problem jest taki, że ogromna część kobiet podchodzi do robienia tatuażu tak jak do noszenia biżuterii lub kupowania ubrań zapominając iż tatuaż to nie jest coś co zdejmiesz jak ci się znudzi.
  • Odpowiedz
@edix10: Wałkowane milion razy. Ja dałem sobie spokój z tym tematem konkludując, że nigdy wcześniej nie było łatwiej odróżnić ziarna od plew.
  • Odpowiedz
@edix10: Kolejna moda jak kilka lat temu lapacz snow u babaeczek czy tez ten "las" na przedramieniu u facetow, albo baaaardzo dawno temu slynne tribale i motylki na dupskiem
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Mogą też siadać dupą na słoiku i nikt mnie nie zmusza do bycia z taką, ale to nie znaczy, że nie mogę być ciekawy dlaczego sobie to robią i ich po tym oceniać, podobnie jak OP ma z tatuażami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@edix10: mi się jeszcze jako tako podobają niektóre tatuaże. Jednak tak jak mówisz, dużo ma jakieś "wlepy" z p---y. Dla mnie to jest strasznie odstręczające, bo wygląda dosłownie jak ostatnia strona zeszytu w podstawówce xd Ale co kto lubi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@edix10: poproś laskę, która ma więcej niż 3 tatuaże żeby ci je narysowała na kartce tak mnieje więcej, mogę się założyć że one już po którymś tatuaży robią je bardziej bezmyślnie o wybierają na ostatnią chwilę xd
  • Odpowiedz