Wpis z mikrobloga

No jakaś średnio atrakcyjna ale cycata strimerka robiła się na gwiazdę podczas ubiegłorocznemu #pyrkon i jakiś Miras co w końcu odważył się wypełzać z piwnicy podjechał na pyrkon, najpierw śledził szarąmyszkę a potem zagadał prezentując swoje obrazki.

No wyszło mu średnio, widać już po słowach ,,fajne to fajne" że lasce w ogóle nie zależy na inter reakcji i spławiła go szybko
No minus że nie chciała podać tej ręki, widać że się nim brzydzi, zwłaszcza że przyznała się przed kam

#przegryw #pyrkon #poznan #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #chad #rozowepaski #p0lka #mangozjeby #anime #pytanie #ankieta #gownowpis #spermiarzalert #spermiarz

Czy brzydko ze strony dziewczyny że nie chciała mu podać ręki?

• tak, bardzo, sama nie jest szczególnie piękna 33.7% (33)
  • tak, no mogła chociaż podać mu ręke ale ok 24.5% (24)
  • no ja sam bym takiemu creepowi nie podała ręki 21.4% (21)
  • aż dziwne że go nie wyśmiała i zwyzywała 10.2% (10)
  • Nie, powinna prosić innych, by tamtego wyprosili 2.0% (2)
  • Nie wiem/ nie mam zdania 8.2% (8)

Oddanych głosów: 98

Lukardio - No jakaś średnio atrakcyjna ale cycata strimerka robiła się na gwiazdę pod...
  • 9
  • Odpowiedz
@Lukardio: z jednej strony creepy a z drugiej no czego się spodziewać jak się tworzy content między innymi mocno pod takich ludzi. Jak to się mówi, ryzyko zawodowe. Mogło być gorzej, Bianka Devins nie miała tyle szczęścia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lukardio: No bez przesady, mozna zrobic jakies zdjecie, przywitac sie, troche jakbys oczekiwal, ze aktor czy muzyk tez zaakceptuje zachowanie, ze jakis fan chodzi, pokazuje swoje rysunki. Nawet jesli typiara jest wredna (nie mam pojecia ale wyglada na taka co szczuje cycem bo widzialem jakies nagrania na youtubie, twitchu) to fani, obserwujacy (niekoniecznie spermiarze czy przegrywy) musza znac jakies granice, bo ktos moze nie miec czasu albo sobie nie zyczy.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Sytuacja patowa po oby stronach. Z jednej strony księżniczka (atencyjna rwa) szukająca poklasku i przebierająca się za bajkowo japońskie gwna. Z drugiej strony simp i oblech, który stalkuje ladacznicę aby pokazać kripi obrazki.
Żenada aż się wylewa z tej sytuacji.
  • Odpowiedz