Wpis z mikrobloga

przekrwionych oczu


@atteint: nie masz przekrwionych oczu jak palisz już od kilku lat.
@przegrywam_przez_miasto: tak myślą tylko małolaty.

Obczaj to: dawno dawno temu za siedmioma górami za siedmioma lasami pracowałam na KPP i zbachana rozmawiałam z Komendantem i się nie skapną. Tak więc to, że wydaje się że wszyscy wiedzą to tylko twoje urojenia.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: zależy po czym i kiedy, po mj nie lubię nawet tam gdzie to legalnexD bo zwyczajnie czuję się głupszy i też urojenia ksobne wchodzą. po innych wywalone, chyba że psychodelik wchodzi za mocno to źle czuję się wśród randomowych, a apogeum zostaje osiągnięte gdy ludzie zaczynają mówić zbyt losowe rzeczy lub zaczynają mówić w nieznanym mi języku, wtedy czas na ewakuację.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: Ja kiedys poszedlem do piekarni spizgany, kolo godziny 23-24 mozna bylo zlapac swieze pieczywo, a panie tam pracujace lubily karmic glodnych #!$%@? mlodych ludzi xD
Pech chcial, ze jak wchodzilismy do piekarni to Pani akurat szla przed nami i zamykala drzwi (nie widziala nas). Gdy ona sie odwrcila to ja chcialem otworzyc drzwi i wydarla #!$%@? na cala piekarnie, ze diabel, ze mam tak czerwone oczy... Wiec chyba wiedziala..
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: kiedyś też miałem takie przekminy jak jezdzilem skuty, ale zadaj sobie pytanie ile razy widziałeś kogoś takiego w komunikacji? Dopóki nie będziesz robił nic wielkiego to gwarantuje ze nikt sie nie kapnie xd
  • Odpowiedz