Wpis z mikrobloga

Niemcy już nie chcą elektryków, dlatego od stycznia do maja:
32% sprzedanych X1 miało napęd elektryczny
41% sprzedanych serii 4 miało napęd elektryczny
28% sprzedanych serii 5 miało napęd elektryczny

Jak wejdzie elektryczna seria 3 to będzie wymiatać, nie wiem dlaczego nie ma jej w Europie

#samochody #samochodyelektryczne #bmw
  • 5
  • Odpowiedz
@PiotrFr: tak spojrzalem na ta statystyke i spalinowych sprzedali 91352 sztuki a elektryków 14867, co daje ledwo ponad 16% udziału w sprzedazy. Takze to nadal znikoma ilosc w porównaniu do całej reszty. Twoja narracja jest tez troche wyssana z dupy, bo podales tylko najmocniejsze liczby.

Czemu nie porównałes X3 do iX3, gdzie udział elektrycznego X3 to ledwo moze 15%?

Nowa 5er sie ogólnie słabo sprzedaje, bo jest #!$%@? brzydka i
  • Odpowiedz
  • 0
@bruhh:

tak spojrzalem na ta statystyke i spalinowych sprzedali 91352 sztuki a elektryków 14867, co daje ledwo ponad 16% udziału w sprzedazy. Takze to nadal znikoma ilosc w porównaniu do całej reszty. Twoja narracja jest tez troche wyssana z dupy, bo podales tylko najmocniejsze liczby.


Pominąłem też 26% X2 i tyle samo X5/iX
Na te 91352 sztuki ponad 30% (33165 sztuk) stanowią tańsze modele, nie mające elektrycznych wersji. Napisałem
  • Odpowiedz
Robisz fikołka, bo na 16 modeli tylko 6 ma taką wersję, więc to ogranicza sprzedaż.


@PiotrFr: jakie fikołki, co ja moge na to ze dana marka ma tylko tyle modeli xd to niech zrobia z 20 elektrycznych modeli, kazdy sie sprzeda po 1000 sztuk i bedziesz mial 20k. Dziwne myslenie masz.

Powiedz mi jak finansować BMW i za grosze w porównaniu do
  • Odpowiedz
  • 0
@bruhh:

Ostatnio nawet spojrzalem i taka i4 w pełnej budzie moge miec za 600 euro miesiecznie, bo jest cena nie do #!$%@?, gdzie normalna 4er w biedzie zaczyna sie od 299 netto


No to jednak 2x wyższa rata. Jaka 3 będzie za
  • Odpowiedz