Wpis z mikrobloga

@pyszniarz: pewnie ten immunitet, no, ale z drugiej to zara im wszystkim go uchylą, jak już Duda przestanie być prezydentem, choć nw, czy akt łaski można cofnąć do tamtych,
  • Odpowiedz
@Amatorro: Też mi się tak wydaje że obajtkowi włączył się god-mod. Chyba nie dotarło do niego że to pis go tuczył a nie on był taki sprytny. Wydaje mi się że ta pycha go zgubi
  • Odpowiedz
@pyszniarz: On po 2 kadencjach ma własnych posłów, lokalnych samorządowców. Pozwolił dorobić się tysiącom osób którym kwalifikacje nigdy by na to nie pozwoliły i te osoby będą mu teraz wdzięczne. Przez 6 lat był de facto najbogatszym człowiekiem w Polsce. To musi działać na ambicje.
  • Odpowiedz
@Amatorro: tak to prawda, ale mi się wydaje że to dalej mały cwaniaczek z pcimia który wpadł na wałku za pareset tysięcy. Tej wdzięczności bym nie przeceniał, bo lojalność nie kupi się za pieniądze, jak obajtek zacznie tonąć to się ludzie od niego odwrócą.

Nie wiem, bardzo chciałbym go zobaczyć w pasiakach, szczególnie za tą pychę i pogardę
  • Odpowiedz
@pyszniarz: Ciężko do końca ocenić, bo jednak działał mocno z cienia, ale uważam, że jakieś zdolności zjednywania sobie ludzi ma, bo w końcu prezes się w nim wręcz zakochał, 180k głosów teraz w eurowyborach. Możliwe że gdyby nie taśmy z brudną pałą, to za rok by na prezydenta kandydował z dużymi szansami.

Ja bym go w pasiak puścił już za upokorzenie Kubicy w Williamsie.
  • Odpowiedz