Wpis z mikrobloga

@talmudyczny_triumfalizm: Normalne, że tępa masa potrzebuje "proroka". Zapiekanka z budy to wstyd, chyba że X powie: Mmmm pyszota! Nagle zapiexy są modne. Jak powie, że smakowała mu rurka to kolejka po rurki, a tak to przechodzi ktoś 20 lat i nie kupi, nie przekona się, nie wyrobi sobie opinii, ale powieli inną.
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: no ja wolę jednak spróbować coś poleconego przez kogoś niż sam eksperymentować
zacząłem jeść dużo ciekawych rzeczy z wielu knajp za poleceniem znajomych w pracy, tak to pewnie dalej bym się nie przekonał i nie brał ich nawet pod uwagę
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: to ja wybieram jednak ten internetowy autorytet bo jednak jakieś doświadczenie mają

wiele razy byłem z polecenia, nawet specjalnie gdzieś daleko w polsce i byłem zadowolony.
oczywiście nie tylko książulo ale też np. maciek czy kilka innych kanałów np. check in, gdzie zjeść na śląsku, ada i łukasz, itp
  • Odpowiedz
@talmudyczny_triumfalizm: ksiażulo odniósł taki sukces, bo jest autentyczny i nie udaje drugiego Makłowicza. Gość ma pojęcie o gastronomi takie jak 99% ludzi, a więc jest w stanie maksymalnie powiedzieć, że coś jest słodkie/ kwaśne/ przypalone/ słone/ smakuje jak u babci itd. Taki przekaz się sprzedaje, bo jest prosto i na luzie. Weź losowego Kowalskiego z ulicy i mu zacznij gadać, że "pomidorki, na których została ugotowana zupka to gatunek sycylijskich
  • Odpowiedz
Normalne, że tępa masa potrzebuje "proroka"


@kryminalnykwadrans: o ile jestem wyjątkowo anty-youtubowy i do dziś nie ogarniam zainteresowania "influencerami", to akurat materiały Książula lubię, bo są naturalne, bez chamstwa, bez świecenia dupą. Znalazł swoją niszę i dobrze się w nią wstrzelił.

A że przy okazji uratuje kilka małych biznesów, to też na plus.
  • Odpowiedz
. Ludzie w masie nie mają swojego zdania i potrzebują kogoś, kto im powie: to jest dobre, to jest zle.


@kryminalnykwadrans: Ja xDD Mamy tutaj poważnego intelektualistę i indywidualistę tutaj.
Recenzje są dla mas, ja odwiedzam wszystkie knajpki w Polsce, żeby wyrobić sobie opinie na temat jedzenia ponieważ tak robią ludzie z wyższych sfer. Ostatnio znajomy się mnie zapytał czy polecam jakąś knajpę to go oplułem, szarą masę xD
Żeby
  • Odpowiedz