Wpis z mikrobloga

#polityka xD widziałem sondaż według, którego najwięcej Polaków uważa PO za najbardziej proputinowską, a na drugim miejscu PIS, a na trzecim konfederację. Przecież ci ludzie, to debile, no nawet głosujący na konfe, chyba rozumieją, że oni byli najbardziej w jakimś stopniu broniący Rosji, a na pewno przed wojną, to oni cały czas gadali o potrzebie ocieplaniu relacji. I teraz ktoś mi wyskoczy, ale PO zwiększyło eksport czegoś tam, PIS brał więcej węgla, to prosta odpowiedź: no może dlatego, że Konfederacja nie rządziła i nie miała, jak czegokolwiek eksportować???
  • 4
  • Odpowiedz
@mewten: Ale to PO utrzymywała dobre stosunki z Rosją już po tym jak zaatakowali Gruzję. I popierali NS2 mimo że to było główne narzędzie nacisku na Europe i w szczególności Niemcy.

Prawda jest taka że żadna partia nie pomogła tak Rosji jak PO będąc u władzy.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Stany Zjednoczone pod administracją prezydenta Baracka Obamy i wiceprezydenta Joe Bidena, co zaczęto wdrażać w 2009 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nawet próbowali to symbolicznie zrobić z dowcipem, ale wybrali do tego największą pomyłkę w najnowszej historii politycznej Stanów Zjednoczonych xd
fordern - @dotankowany_noca: Stany Zjednoczone pod administracją prezydenta Baracka O...
  • Odpowiedz