Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka, tutaj #niebieskiepaski level 28.

Szukam osoby do #trip #spierdotrip #wycieczka #wycieczki #podrozowanie #podroze #podrozujzwykopem.

Jestem z okolic #slask #malopolska #krakow #katowice #jaworzno #chrzanow #oswiecim #myslowice

Aktualnie jestem na L4 i regeneruje swój organizm - nie jestem w stanie przejść dużo na obecną chwilę (10k kroków taki max myślę, żeby się nie przemęczyć). Oczywiście jakieś przerwy na wodę czy tam ciasteczko wchodzą w grę. Nie interesują mnie góry, raczej jakieś małe dolinki płaskie. Mogę w zależności od Twojego pochodzenia przygotować jakiś plan wycieczki. Fajnie jakby wycieczka skończyła się jakimś wyjściem na grillowaną rybę albo coś takiego (każdy na własny koszt). Generalnie nie gadam dużo, lubię fantastykę, światy RPG (szczególnie Cthullhu), lubię starsze niż nowsze gry (Gothic 2 > Jakieś Ghost Thusimy i inne), czytam książki, lubię gry planszowe, mam dusze analityka i wszystko co się da przenoszę do Excela. Lubię bardzo Chorwację, byłem tam już z 4 razy i lubię o tym gadać (tak, koszty takich wyjazdów też mam rozpisane).

Ogólnie jak ktoś nie chce z randomem z neta jechać, to może ktoś kojarzy jakieś grupy na #facebook do szukania takich osób, chętnie poznam sprawdzone miejsca. Oczywiście przed samą wycieczką obowiązkowo kilka wiadomości wymienić musimy.

#przyjazn #przyjaciele #koledzy prawie #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach