Wpis z mikrobloga

@elementarz1:
- najpierw, heheszki, że głupie wykopki myślą, że po wydaniu 10 USD zostaną milionerami xD

- potem, jak z 10k MCAP zrobiło się 100k MCAP, to heheszki, że to scam i się tego nie da sprzedać na pewno ii wykopki są głupie bo inwestują oszałamiające 5-500 USD w shita XD

- jak urosło do 200k i spadło na poprzednie ATH, to heheszki, że to by było na tyle i shit umiera (ciekawostka: okazało się, że da się jednak sprzedać, niesamowita
  • Odpowiedz
  • 0
@jadealboniejade: bo napisaleś nie na temat, ja się pytam dlaczego dzisiaj nikt nie spamuje tym tokenem, byłes tu wczoraj albo przedwczoraj? zacząłeś narzekać na ludzi którzy się z was śmiali, a ja mam w dupie tych ludzi, moje pytanie było sarkazmem bo kiedy spada to juz tak bardzo nie polecacie, a to może być dobry moment na wejscie dla niektórych, piszecie tylko żeby się pochwalić wzrostem, a nie żeby komuś
  • Odpowiedz
dlaczego dzisiaj nikt nie spamuje tym tokenem


@elementarz1: było parę postów dziś, w tym z samego rana info, że nowe ATH w wysokości 270k, każdy kto ma mózg i dwie ręce potrafi sobie znaleźć wielokrotnie wrzucane info o kontrakcie i sprawdzić, czy pojawiła się okazja do wejścia.

Ale hmm, zastanówmy się, dlaczego leci parę wpisów a nie kilkanaście dziennie? Bo w ciągu kilku dni było sporo osób, które wyganiały holderów z tagu i wyśmiewały? M.in Pan Elementarz, załączam screena jaki sympatyczny z Ciebie gość i troskliwy o fundusze
jadealboniejade - >dlaczego dzisiaj nikt nie spamuje tym tokenem

@elementarz1: było ...

źródło: Dlaczego nie piszecie

Pobierz
  • Odpowiedz