Wpis z mikrobloga

#multisport
Ktoś wie dlaczego topka graczy obecnej edycji „letniej gry” ma już 1700+ punktów jak to jest dopiero etap 1 ? Ja za prawie wszystkie wykonane zadania (brakuje mi już tylko 4 poleceń), max ze wszystkich pozostałych mam tylko 1250
#potencjalnyprzekret #prokuratura
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@x-yzyz: w każdej edycji gry osoby były potencjalnie podstawione, ktoś ma wygrać i tyle, w ostatnich dwóch edycjach widać było nawet po nickach, ze ten sam gracz rok w rok zdobywa 1 miejsce

3-2 lata temu ludzie mieli nierealne czasy w gierkach, które były częścią rankingu

odpowiedzią multisporta była... częściowa próba ukrycia rankingu, żeby ludzie nie mogli weryfikować punktów
  • Odpowiedz
@x-yzyz: Zwróć uwagę że mają już więcej medali niż powinni. Wydaje mi się zatem, że zaliczyli 6 nowych obiektów, z kilkanaście treningów i multisport przyznało im adekwatne medale.
  • Odpowiedz
  • 0
@pilencjusz: ale w etapie (tygodniu) możesz zrobić dwa punktowane wejścia (za samo wejście plus punkty z odbicie kartą), stąd max jak rozumiem za wejścia w jednym tygodniu to około 250 punktów. Każde dodatkowe wejście jest niepunktowane w etapie. Nigdzie nie widzę, aby była premia lub chociaż punkty za codzienne wchodzenie na kartę.
Bonus za wejścia do różnych obiektów (4,6 i chyba 12) zlicza się dopiero na koniec, po kilku etapach.
  • Odpowiedz
Mają więcej medali przeanalizowałem jakie byłyby możliwe na tym etapie do zdobycia. Wychodzi że zdobyli 2 więcej ode mnie, a możliwe jest tylko za nowe obiekty (2,4, 6) lub treningi regularne (4,8,16).
Czyli wychodzi na to, że w grze rejestrowane są wszystkie wejścia kartą. Pierwsze dwa wiadomo punktowane w każdym etapie, pozostałe zlicza do medali. Skłaniam się, że właśnie nowe obiekty są wliczane stąd 2 medale więcej ode mnie za 4 i
  • Odpowiedz
  • 0
@pilencjusz: wszedłem wczoraj po raz trzeci w etapie do obiektu na kartę multisport w aplikacji. Wybrałem nawet inni niż dotychczas. Wejście pojawiło się w raporcie: Treningi w nowych obiektach ale liczba punktów ani drgnęła
  • Odpowiedz