Wpis z mikrobloga

@stuparevic:
Praca zdalna to jedyna dobra rzecz, którą przyniosła pandemia ale jak widać menedżerkowie średniego szczebla już odpowiednio polobbowali aby zabezpieczyć swoje stanowiska.
  • Odpowiedz
@smk666: winni nie są managerowie, tylko piwniczaki i cwaniaki, które zaczęły lecieć w kulki i nie da się z nimi skontaktować często nawet przez wiele godzin.
  • Odpowiedz
winni nie są managerowie, tylko piwniczaki i cwaniaki, które zaczęły lecieć w kulki i nie da się z nimi skontaktować często nawet przez wiele godzin.


@goferek:
Nie spotkałem się z tym, żeby koledzy lecieli w kulki za to częściej obserwuję jak kierownicy motają się aby wymyślić powody dla których w ogóle mieliby być potrzebni kiedy zespół nie jest na miejscu w biurze. Bzdurne catchupy z zespołem, częste 1-1 z pracownikami na
  • Odpowiedz
mam wrażenie że pandemia zniszczyła pracę zdalną


@K-S-:
Czy zniszczyła? Nie wiem ale na pewno udostępniła ją dla mas. W sumie coś w tym może być, bo absolutnie wszystko, kiedy jest nowinką dostępną/popularną dla wąskiego grona ludzi z RIGCz-em schodzi na psy i zaczynają się regulacje gdy tylko zacznie się to coś upowszechniać a pospólstwo nadużywa przywilejów czy robi trzodę innym.

Tak pierwsze z brzegu - hulajnogi, epapierosy, rowery elektryczne, teraz
  • Odpowiedz
@Anakee: Jak nie zwolnisz? Skoro ktoś się nie zgłasza na wezwanie czyli opuścił stanowisko pracy, ostrzeżenie potem nagana z wpisem do akt, a później dyscyplinarka, od razu by się nauczyli, że są w pracy, ale lepiej puścić wszystko luzem i najlepiej zagonic do biura
  • Odpowiedz
Jak nie zwolnisz? Skoro ktoś się nie zgłasza na wezwanie czyli opuścił stanowisko pracy, ostrzeżenie potem nagana z wpisem do akt, a później dyscyplinarka, od razu by się nauczyli, że są w pracy


@Glikol_Propylenowy: ty chyba nigdy nikogo nie zwalniałeś :D
  • Odpowiedz
@smk666: oj tak, pamiętam jak na początku zdalnej jeden przez drugiego z IT chwalił się że łapie po 4 etaty i na każdym się #!$%@?. XD nie dziwi mnie ze chcą zagonić małpy do klatek.
Lekarze też walą ponadetaty ale o tym ciii i trzepią kasę po cichu narzekajac na przemeczenie. Mozesz dac nizinom spolecznym kase ale dalej pozostana soba xDDDD
  • Odpowiedz
jeden przez drugiego z IT chwalił się że łapie po 4 etaty i na każdym się #!$%@?.


@Sebastix:
No, to są właśnie te jednostki z plebsu, które nie potrafią docenić tego, co mają, każdego muszą przerobić i jeszcze się tym chwalą. Właśnie to jest idealnym przykładem zjawiska o którym pisałem w trzecim komentarzu. Trafi się 0,1% czarnych owiec a wszyscy mają równo #!$%@?.
  • Odpowiedz