Wpis z mikrobloga

@espumisanmax: to chyba ty w śpiączce byłeś przez ostatnie dwa lata i nie zauważyłeś ogromnych mas ludzi chcących wedrzeć się Do Europy

Gdy PiS przepłacał za mur PO nie chciało w ogóle jego budowy bo przecież „nikt nie jest nielegalny” i „to sa ludzie szukający swojego miejsca na ziemi”

Co ma do granicy Ostrołęka?
  • Odpowiedz
@MikiGRU: masz na myśli tą masę ludzi którym PiSu sprzedał wizy na lewo i prawo? Czy może o tym już zapomniałeś? Każdy projekt pisu prędzej czy później kończy się wałkiem na masową skalę. Kompletnie logiczne było wstrzymanie jakichkolwiek projektów do czasu usunięcia ich od wladzy
  • Odpowiedz
@espumisanmax:
Ja mówię o granicy ty cały czas o całości polityki pisu byle ominąć temat muru, napływu imigrantów i obrzydliwej polityki PO w tym okresie.

Mam wrażenie że gadam z jakimś botem
  • Odpowiedz
@MikiGRU: jakiej całości? Mowie o konkretnych projektach które udowadniają że wszystkie “projekty” PiSu to walki a ty “nie no, tym razem będzie zupełnie inaczej”, potrafisz wyciągać wnioski z faktów czy proszę o zbyt wiele?
  • Odpowiedz
@espumisanmax: przecież ten mur stoi xD

Jakie ja mam wnioski wyciągać? Dobrze wiem że PiS kradł na lewo i prawo, wiele z ich inwestycji nawet nie powstało lub były wręcz rozbierane. Ogrom zmarnowanych pieniędzy. Powinno zostać pociągnięci do odpowiedzialności, bardzo mi się to podoba. Co nie znaczy że mur był niepotrzebny. Czy był przepłacony? Nie wiem, niech się znajdą tym komisje i sądy. Pamiętajmy że jest to nagła inwestycja budowana
  • Odpowiedz