Wpis z mikrobloga

• 4
@Strigiformesman idea speed datingu całkowicie kłóci się z moim pogladem na poznawanie ludzi. Nie mam pojęcia jak między ludźmi ma zaistnieć jakakolwiek nic relacji na tak szybkim i wymuszony spotkaniu. Tak samo z tinderami i innymi aplikacjami. Najlepszym sposobem jest poznanie się na żywo bez wymuszonego czasu, gdzie obie strony mają czas na to żeby porozmawiać, przetrwać momenty niezręcznej ciszy i znaleźć wspólny język. To tak w skrócie
  • Odpowiedz
@Strigiformesman jeśli chcesz oswoić się z rozmowami z kobietami czy testować jakieś pytania na „randkach” to jest to super opcja, ale jeśli serio chcesz tam kogoś poznać to nie polecam. Na te speed dating co ja chodziłam lata temu to grupy wiekowe były beznadziejne bo z założenia facet musiał być minimum 3 lata starszy od najmłodsi kobiety… poza tym chodzą tam często desperaci albo ludzie którzy chcą tylko coś potestować czy
  • Odpowiedz
@Strigiformesman byłam na 3 speed datingach i na jednym mi jeden facet pokazał pierścionek zaręczynowy i powiedział mi że może być mój jeśli go zaznaczę na swojej kartce. Tego typu desperaci albo ciut bardziej subtelni którzy błagają by ich zaznaczyć zanim zdarzy usiąść do stołu
  • Odpowiedz