Wpis z mikrobloga

Normalnie nie udzielam sie na tagu #polityka ale dziś opiszę ciekawy przypadek dwóch kolegów z pracy i zwolenników konfederacji czyli w skrócie gloryfikowanie hitl*ra śmianie sie z holokaustu naśladowanie zwyrolskich nazistow do tego mieszkanie z rodzicami po 30 a drugi utrzymywany i zdradzajacy swoja kobiete , co ciekawe obydwoje są za konfederacją nie wiem skąd ta zależność ale bardzo mnie to ciekawi za każdym razem jak są jakieś wybory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lenovy: Na konfe głosowali ludzie, którzy pojęcia nie mają o ekonomii, podatkach i jak działa państwo. Do tego dochodzą wszelkiej maści szury, symetryści i po prostu ludzie głupi (niekiedy głupsi od wyborców pisu). Dużo młodych oddało na nich głos, a z głosowania na konfe się ponoć wyrasta, więc jest jeszcze jakaś nadzieja.
  • Odpowiedz
nie wiem jaki związek maja podatki czy ekonomia w wyborach do PE, tu bardziej gra sie na kwestie światopoglądowe


@GolompAmator: Fakt, mój błąd, ale i tak myślę, że typowy wyborca konfederacji nie ma o tym pojęcia, i po prostu głosował na nich bo pójdą wywrócić stołek (XD), tamci już się narządzili i nakradli itp. Zresztą jakie kwestie światopoglądowe przedstawia konfa? Katozamordyzm i precz gejostwu, lgbt migrantom itd.
Zresztą to, że
  • Odpowiedz